Çevre yolunda talihsiz kaza

Restorana girmesine ramak kaldı

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Araçlardan biri kaldırıma çıkarak restoranın bahçe kısmına çarptı,
Restorana girmesine ramak kaldı. 
Bartın'da çarpışan iki araçtan biri kaldırıma çıkarak restoran bahçe kısmına çarptı. Edinilen bilgiye göre, özel idare kavşağından Çatmaca istikametine seyir halinde olan dacia marka araç, vefa park arasından çıkan otomobil ile çarpıştı. Kontrolden çıkan araç kaldırıma çıkarak restoranın bahçe çerçevelerine çarparak durabildi. Kazada her iki araçta ve restoranın bahçe çerçevelerinde maddi hasar meydana geldi. Kaza ile ilgili inceleme başlatıldı.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Bartınlı | 19 Mayıs 2022 14:38

    Şehir içindeki hız sınırı 70 gayet iyi. Hız sınırının 50 ye düşürülmesi çevreyolunun cadde olarak kaldığı şehrimizde, trafikte başka sıkıntılara neden olur. Burada sıkıntı arabaların sinyal koluyla evde çorba karıştıranlar! Şehir olarak sözde sürücü ehliyeti olan vatandaşlarımız, ehliyetsiz kişilerden farkları yok. Kontağı çalıştırıp gaza basmaktan başka bildikleri yok.

  • Bariyer | 18 Mayıs 2022 00:19

    Allah korumuş orada yaya da olabilirdi.Bariyer yapılması gerekiyor araçlar kaldırıma atlayabiliyor.Bariyer şart.

  • YS | 17 Mayıs 2022 18:20

    Yetkililer bir türlü bu yola önlem almıyor. Bu yolda yayalara araç çarpıyor, araçlar birbiri ile kaza yapıyor.. Asıl bu yola hız sınırı 50 olacak şekilde sabit radar sistemi konulacak.. Yoksa ki bu yolda kendini bilmez sürücüler yüzenden kazaların önüne geçemezsiniz..

BUNLARA DA BAKIN