Çevre yolunda tümseklere müdahale

Karayolları ekipleri zemini tıraşladı

PAYLAŞ

Bartın Çevre yolunda trafik güvenliğini tehlikeye düşüren tümseklere müdahale edildi. Ağır tonajlı araçlar nedeniyle asfalt üzerinde oluşan tümsek ve kanallar araç ve motosiklet sürücülerini tehlikeye düşürdüğü için bakım çalışması yapıldı. Bartın Çimento kavşağından başlayıp Çatmaca çıkışına kadar asfalt üzerinde oluşan kazalara davetiye çıkaran kanal ve tümsekler karayolları ekipleri tarafından tıraşlandı. Asfalt üzerinde oluşan tümsekler, kazaya davetiye çıkardığı gerekçesiyle vatandaşların büyük tepkisini çekiyordu. Tıraşlanan ve tırtıllı hale gelen zeminin daha sonra asfaltlanması bekleniyor. 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Cemşit | 06 Aralık 2021 13:41

    Bırakın traşı. At arabası yolu değil. Doğru düzgün yol yapın. Bu yollarda giderken arabanın gözzü başı ayrı oynuyor.

  • Bartinli | 04 Aralık 2021 23:23

    Bartın merkez SGK müdürlüğü ile valilik ve belediye arasında kalan ,Bim ve A101 önünde aktip ile il özel idare arasındaki yolun sağ tarafı tamamen dikenlerle kaplı.Belediye bu durumu görmüyormu.Bu arsalar kime aittir.Ayni şekilde Aktıp karşısı tam bı orman ve reklam tabela çöplüğü olmuş.Tam da merkeze giriş böyle olmamalı.Yetkililer oraları görüyor olmalı.

  • Osman Aydın | 04 Aralık 2021 22:37

    Bu ekip birde şu özel idareden başlayan karaköy ağdacı üniversite istikametine devam eden yola da bi el atsa yol tam bi facia önüne gelen kazmış bırakmış bu yolların hiç mi sahibi yok anlamadım özel idare yapmiyo umurlarında değil belki karayolları yapar sa bi nebze utanırlar o da bel ki

BUNLARA DA BAKIN