Destansı tarihimizin yaşayan abideleri

19 Eylül Gaziler günü Valilik önünde düzenlenen törenle kutlandı.

PAYLAŞ

Destansı Tarihimizin Yaşayan Abideleri Gazilerimizin “19 Eylül Gaziler Günü” Kutlu Olsun
İlimizde “19 Eylül Gaziler Günü” Valilik önünde düzenlenen törenle kutlandı.
Törene  Vali Sinan Güner, Milletvekillerimiz TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Av. Yılmaz Tunç, Av. Aysu Bankoğlu, Garnizon Komutan Vekili Dz. Albay Erkan Şahin, Belediye Başkanı Cemal Akın, Cumhuriyet Başsavcısı Faruk Kaynak, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Vali Yardımcıları, İl Jandarma Komutan V ,  İl Emniyet Müdürü  , Siyasi Parti İl Başkanları, Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altunok, İl Müdürleri, STK Temsilcileri , Gazilerimiz ve aileleri katıldı.
 
Vali Sinan Güner, Garnizon Komutan V. Dz.Kd.Alb. Erkan Şahin, Belediye Başkanı Cemal Akın ile Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altunok tarafından Atatürk Anıtı’na çelenkler sunuldu. Program, saygı duruşu, İstiklal Marşımızın  okunması ve bayrağımızın göndere çekilmesiyle devam etti.
 
Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altunok tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından tören, Garnizon Komutanlığınca görevlendirilen  subayın günün anlam ve önemini belirten konuşması ile sona erdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN