Devam eden ve yapılacak projeler konuşuldu

Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Belediyesi AR-GE Başkanları ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte toplantı gerçekleştirdi.

Gazhane Kültür Parkı’nda gerçekleşen ve Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik ile Merkez İlçe Başkanı Murat Demir’in de katıldığı toplantıda devam eden ve başlayacak olan projeler hakkında istişarelerde bulunuldu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın;” Şu anda Kaynarca Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi, Kanlırmak Caddesi Yürüyüş Yolu, İnkumu İskele Mahallesi yenileme, Kavallar Caddesi Yaşam Merkezi ve Bartın Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Serası’nın Sanayi Bölgesi’ne taşınması ile ilgili proje çalışmalarımız devam ediyor. Bir aksilik olmasa Mayıs Ayında gerçekleştireceğimiz toplu açılış töreni ile birçok projeyi ilimize kazandırmış olacağız.  Ayrıca Engelsiz Sanat Evi, Kadın Dayanışma Merkezi, Bakım Merkezi çalışmalarımızda devam ediyor. Bu çalışmaların yanı sıra hava sıcaklıkları müsaade ettiği sürece yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarımızı da devam ediyoruz. Gerek altyapı, gerek üstyapı, gerekse de sosyal ve kültürel anlamada halkımıza çok daha iyi hizmetlerde bulunmak istiyoruz. Bunun içinde tüm birimlerimizle birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz. Başlatmış olduğumuz çalışmalarda ve başlayacak olan tüm projelerde hiçbir sorunla karşılaşmamak için sık sık değerlendirme toplantıları gerçekleştiriyoruz. Bizlerin tek gayesi halkımıza daha güzel hizmetlerde bulunmak. Günü kurtaran değil, geleceğe dokunan bir belediye olarak,  halkımızdan aldığımız güven, inanç ve güç ile ilimize en güzel hizmetleri sunamaya devam edeceğiz. “ dedi.

KAYNARCA SPOR KOMPLEKSİ VE YAŞAM PARKI ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRİLDİ

Belediye Başkanı Cemal Akın, Enerji-Sa, Müteahhit Firma yetkilileri ve Bartın Belediyesi teknik personelinin katılımı ile yapım çalışmaları devam eden Bartın Belediyesi Kaynarca Spor Kompleksi ve Yaşam Parkı hakkında koordinasyon toplantısı yaptı.

Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Binasında gerçekleşen toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, müteahhit firma ve Enerji-Sa yetkilileri, ilgili daire müdürleri ve teknik personeller katıldı.  Toplantıda yapım çalışmaları devam eden Bartın Belediyesi Kaynarca Spor Kompleksi ve Yaşam Parkı hakkında istişarelerde bulunuldu.

Toplantının ardından açıklamada buluna Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” 31 Mayıs 2017 tarihinde yapım  çalışmalarını başlattığımız Bartın Belediyesi Kaynarca Spor Kompleksi ve Yaşam Parkı Projemizde adım adım sonlara yaklaşıyoruz. 20 bin metrekare alan içerisinde voleybol, basketbol, tenis sahası, buz pateni pisti, mini futbol sahası, mini golf sahası, 500 metrekare kafe, süs havuzu, bin metrekare ve 4 adet çocuk oyun alanı, kondisyon aletleri, dinlenme alanları olan bu güzel projeyi bir aksilik olmazsa Mayıs Ayı’nda halkımızın hizmetine sunacağız. Hiçbir eksiklik olmaması içinde gerek personelimizle gerek yüklenici firma gerekse de ilgili kurumlarla yapılan ve yapılacak olan çalışmaları değerlendiriyoruz.  “ dedi.

Bakmadan Geçme