Eğitim camiasının acı günü

Fatma öğretmen amansız hastalığa yenik düştü.

PAYLAŞ

Bartın Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Kimya Öğretmeni Fatma Savaşır(50), uzun zamandır mücadele ettiği kanser hastalığına yenik düşerek vefat etti. Türk Eğitim-sen Bartın şubesi tarafından yayınlanan taziye mesajında şu ifadelere yer verildi: "Öğrencilerini çok seven, çalışkan, cana yakın, insan gibi insan, bütün güzel özelliklerin kendisinde vücut bulduğu kıymetli bir öğretmen arkadaşımız uçmağa vardı.
Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Alp SAVAŞIR'ın eşi Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Kimya Öğretmeni değerli üyemiz, değerli kardeşimiz, Fatma SAVAŞIR amansız hastalığa yenik düştü ve vefat etti. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet, makamı ali olsun. Değerli üyemiz Alp SAVAŞIR'a, oğlu Gökalp'e ve tüm ailesine, yakınlarına, eğitim camiasına başsağlığı ve sabırlar dileriz." Fatma öğretmen bugün İzmit'te son yolculuğuna uğurlanacak. Bartın Olay Medya olarak merhumeye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Mustafa74 | 23 Eylül 2021 14:04

    ÂLLÂH Rahmet Eylesin Mekanı Cennet Ruhu Şâd PEYGAMBER Efendimize Komşu Olmak Nasip Etsin ÂLLÂH Geride Kalan Eş Dost ve Akrabalarına Sabırlar Versin İnşÂLLÂH

  • Mustafa İğcioğlu | 21 Eylül 2021 10:23

    Mekânın Cennet olsun. Rabbim ailesine ve tüm sevenlerine sabırlıklar versin

BUNLARA DA BAKIN