FETÖ imamlarının ilk duruşması sona erdi

Adliyede meraklı bekleyiş sona erdi...

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

İstanbul'da yapılan operasyonda yakalanan ve bugün sabah saatlerinde adliyeye çıkartılan FETÖ'nün sözde Bartın il imamı M.Y. ile eşi H.Y. ve Ulus ilçesinin sözde imamı İ.K. tutuklandı.
İstanbul'da gaygubet evinde yakalanıp Bartın’a getirilen sözde Fetö imamlarının içinde bulunduğu 5 kişi bir haftalık sorgunun ardından bugün adliyeye çıkartıldı.
Sözde Bartın il imamı M.Y. ve eşi H.Y. ile Ulus ilçe imamı İ.K. tutuklanarak cezaevine gönderilirken, F.K.Y.’nin devam eden dava nedeniyle Bolu’ya gönderilmesine karar verildi.
Ulus ilçe imamı İ.K.'nın eşi R.K. ise adli kontrol şartı serbest bırakıldı.

 

 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Bartın li | 26 Ekim 2019 23:28

    Niye tükürmediniz yüzlerine alçakların

  • Cumhur özel | 25 Ekim 2019 22:58

    O kadar karmaşık iddialar ki anlamak mümkün değil.En iyisi fetö mahkemeleri halka açılsın.Kimin ne olduğunu bizler de halk olarak daha iyi anlayalım.

  • Sercan Yüksel | 25 Ekim 2019 01:34

    Şaşırttıcı bir durum; 3 tane vatan haini tutuklanıyor ve adliyenin alkışlanarak ceza evine gidiyor ve bu vatanı bölmeye çalışan bir zihniyeti alkışlayanlar utanmadan bu vatanda ve acı ki ilimizde nefes alıyor siz kimsiniz ki feto terör örgütünün Bartın imamı ülke hainini alkışlayıp mu memlekette hayat süreceksiniz yazıklar olsun sizin gibi alkışçı hainlere Utanmadan Allah’a emanet olun diyorsunuz Allah’a emanet olan Türk milletidir Allah’a emanet olan 15 temmuz şehitlerimizdir sizi şakşakcı alcaklar

BUNLARA DA BAKIN