Genç Ailesinin acı günü

Hayrettin Genç, son yolculuğuna uğurlandı

Bartınlı Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ve Bartın Genç İşadamları Derneği (GİAD) Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Genç’in babası İlyas Market’in sahibi Hayrettin (Barbaros) Genç,  hayatını kaybetti. 84 yaşında  hayatını kaybede Genç için Aşağı (Şadırvan) Cami’nde cenaze töreni düzenlenirken Genç öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından sevenlerinin gözyaşlarıyla aile kabristanına defnedildi.
Bartınlı Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ve Bartın Genç İşadamları Derneği (GİAD) Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Genç’in babası İlyas Market’in sahibi Hayrettin (Barbaros) Genç,  hayatını kaybetti.  84 yaşındaki Hayrettin Genç’in kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği öğrenilirken Aşağı (Şadırvan) Cami’ndeki cenaze töreni öncesinde Hayrettin Genç için evinin önünde Kuran-ı Kerim tilaveti yapıldı.
AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, CHP İl Başkanı Selim Karakaş, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik ve çok sayıda siyasetçi ile işadamının katıldığı Kuran-Kerim tilaveti sonrası Genç’in naaşı, sevenlerinin omuzlarında cenaze töreninin yapılacağı Şadırvan Cami’ne getirildi.
Hayrettin Genç burada öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından sevenlerinin duaları ve göz yaşlarıyla Halatçı Yaması Mezarlığındaki aile kabristanına defnedildi.
Bartın Olay Medya olarak Merhuma Allah’tan rahmet ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

 

Bakmadan Geçme