Güncel

Bartın ile ilgili güncel haberleri takip edebileceğiniz kategori

Güncel Haberleri

Bartın’da Göstericiler Polise Saldırdı

Bartın Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve toplumsal olaylara karşı alınacak tedbirlerin yer aldığı tatbikat gerçeğini aratmadı.

Bartın’da Doğalgaz Meşalesi Yakıldı

Bartın’da doğalgazın konutlara verilmesi ile ilgili olarak doğalgaz meşale yakma töreni yapıldı.

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

Her yıl 30 Ağustos günü kutlanan Zafer Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin ulusal bayramıdır.

Özel İdarenin Araç Filosu Güçlendi

Bartın İl Özel İdaresi makine parkı modernizasyon ve güçlendirme projesi kapsamında alınan iş makineleri Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünde yapılan törenle hizmete sunuldu.

Kozcağız Belediyesi Hız Kesmiyor

Kozcağız Beldesinde kanalizasyon, yağmursuyu ve alt yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Bartın Belediyesin'den Haberler

Basın bültenleri ile yapılan çalışma ve etkinlikleri halka duyuran Bartın Belediyesi yerel basın kuruluşlarını adeta haber bombardımanına tutuyor.

Bartın’da Kim Anket Yaptırıyor?

2014 yerel seçimleri öncesi Bartın’da aday belirleme anketlerine başlandı.

Bartın Giyim Ve Ayakkabıda En Ucuz Bölge

Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK)’in 2012 yılı Bölgesel Satın alma Gücü Paritesi (BSGP) çalışması kapsamında Bartın, giyim ve ayakkabı ana grubunda en düşük fiyat endeksi olan iller arasında yer aldı.

Bartın’da Kaldırım İşgaline Vatandaş Tepkisi

Bartın’da yayaların kullandığı kaldırımların esnaf tarafından işgal edilmesi vatandaşların tepkisini çekiyor.

Bartınspor İçin Bir Damla da Sen Ol

Bartınspor Yönetim Kurulu adına açıklama yapan Basın sözcüsü Murat Yıldırım, önceki gün yaptıkları toplantıda “ Bartınspor İçin Bir Damlada Sen Ol” adlı bağış kampanyası başlattıklarını belirtti.

Ahmet Yesevi Türk Üniversitesi Heyetinden, BÜ'ye Ziyaret

Hacettepe Üniversitesi ile Uluslararası Kazakistan Ahmet Yesevi Türk Üniversitesi arasında yapılan protokol gereği Uluslararası Kazakistan Ahmet Yesevi Türk Üniversitesi’nden Türkçe öğrenmek amacıyla Türkiye’ye gelen Akademik Heyet Bartın Üniversitesi’ni ziyaret etti.

Bartın'da Çiftçiye 47,2 Milyon Lira Destek Sağlandı

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın’da faaliyet gösteren bazı tarım ve hayvancılık işletmelerini ziyaret ederek, işletme sahiplerinden çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Bartın'da Katliamlar Protesto Edildi

Bartın’da cuma namazı çıkışı Suriye ve Mısır’da yapılan katliamlar protesto edildi.

Bakraçboz Belediyeye Katılmak İstiyor

Bartın'ın Kozcağız Beldesine bağlı Barkaçboz Köyü Merkez Mahalle ve Yeni Mevkii sakinleri belediyeye bağlanmak için başvuruda bulundu.

Yaz Spor Okuluna Yoğun İlgi

Bartın Yalı Sevgi Parkı'nda bulunan spor kompleksinde Bartın Belediyesi tarafından gerçekleştirilen spor etkinlikleri yoğun katılımla devam ediyor.

Milli Takım’dan Bartın Belediyesi’ne Ziyaret

Türkiye Masa Tenisi Yıldız Kızlar Milli Takımı, Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti. Belediye Başkanı Cemal Akın, kamp için 15 gün Bartın’da bulunacak olan Milli Takım antrenör e sporcularını Belediye Meclis Salonunda ağırladı.

Genç Seyyahlar Çanakkale'de

Gençlik Spor Bakanlığı tarafından organize edilen Seyyah Ulu çınarın izinde projesi kapsamında Bartınlı 39 seyyahımız Çanakkale'de 250.000 şehidimizi ziyaret etti.

Her İki Evden Birinde Var

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Hanehalkı Bilişim Teknolojileri Kullanım Araştırması'na göre Türkiye'de bilgisayar ve internet kullanımı arttı.

Vali Çınar Yol Çalışmalarını İnceledi

Bartın Valisi Ali Çınar, beraberinde İl Özel İdare Genel Sekreteri İbrahim KAYIŞ, İl Genel Meclisi Üyeleri Kenan Dursun, Sefai Dikyurt ve vatandaşlarla birlikte Gerişkatırcı köyünde asfalt yol yapım çalışmalarını yerinde incelemede bulundu.