Güncel

Bartın ile ilgili güncel haberleri takip edebileceğiniz kategori

Güncel Haberleri

Basın Bayramı İftar ve Tekne Turu İle Kutlandı

24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle Bartın'da görev yapan basın mensupları beraber iftar açıp, günün yorgunluğunu tekne turuyla attı.

Kurucaşile Yoluna 24 Km Tünel

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, beraberinde AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, İl Başkan Yardımcısı Yusuf Aldatmaz, Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, AK Parti Kurucaşile İlçe Başkanı Murat Erfındık, Amasra İlçe Başkanı Bekir Karabacak, İl Genel Meclisi Üyeleri Uğur Timur ve Ayhan Özçelik ile birlikte Bartın-Kurucaşile yolu üzerinde inşaatı devam ed

Akın: Bir Hafta İçinde Doğalgaz Verilecek

Her gün farklı sivil toplum teşkilatları ile iftar yemeklerinde bir araya gelen Belediye Başkanı Cemal Akın Bartın Ticaret ve Sanayi Odası, Bartın Barosu Üyeleri, Makine Mühendisleri Odası ve Ziraat Mühendisleri Odası ile birlikte yaptığı iftar programında doğalgazın bir hafta içerisinde verileceğini söyledi.

Belediye İnkum'da Tüm Tedbirleri Aldı

Bartın Belediyesinden yapılan açıklamada, Ramazan Bayramı ve sonrasında İnkum tatil beldemiz sahilinde yaşanacak yoğunluk dolayısıyla tehlikeli akıntıların sebebiyet verdiği boğulma vakıalarına karşı tüm tedbirlerin alındığı belirtildi.

Akın’dan Basına Enerji Paketi

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın 24 Temmuz Basın bayramını gazetelere gönderdiği enerji dolu hediye paketiyle kutladı.

Cumhuriyet Meydanı Doldu Taştı

Halka Açık İftarda Bir İlki Gerçekleştiren IHH İftar Aracı, Bartın Cumhuriyet Meydanı'nda Yoğun Katılıma Sahne oldu.

Davut Fırıncıoğlu Caddesi’nde Çalışmalar Sürüyor

Bartın Belediyesi’nin hazırladığı proje kapsamında alt yapısı ile birlikte yeniden dizayn edilmekte olan Davut Fırıncıoğlu Caddesi’nde, yolun uzun ömürlü olacak şekilde düzenlenebilmesi için gerekli zemin hazırlama çalışmaları başlatıldı.

Kozcağızlılar Mahalle İftarlarında Buluşuyor

Ramazan ayında halkla kucaklaşan Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, mahalle sakinleri ile iftar sofralarında bir araya geliyor.

Kaymakam Atik, BAKİAD’a veda etti

Vali Yardımcıları Kararnamesi ile Çanakkale’nin Ezine ilçesi Kaymakamlığı görevine atanan Bartın’ın Ulus ilçesi Kaymakamı Ali Fuat Atik Bartın Aktif İşadamları Derneği (BAKİAD)’a veda ziyareti gerçekleştirdi.

Basın Bayramı Mesajlarla Kutlandı

Basında sansürün kaldırılışının 105. yıldönümü olan 24 Temmuz Basın bayramı mesajlarla kutlandı.

Ramazan Etkinlikleri sürüyor

Bartın Belediyesi’nin düzenlediği Ramazan Etkinlikleri hafta sonu Yalı Sevgi Parkı’nda ve Orduyeri Mahallesi’nde devam etti.

Tunç’tan Külekçi’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, beraberinde İl Başkanı Yaşar Arslan, Merkez İlçe Başkanı Regaip Bayraktar İl Başkan Yardımcısı Yusuf Aldatmaz ile birlikte Bartın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne atanan Orhan Külekçi’yi makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

İHH İftar Tırı Bartın’da

İnsan Hak ve Hürriyetleri, İnsani yardım vakfı İHH'nın iftar tırı yarın akşam yapılacak iftar programı için Bartın'a geldi.

Yelkenci Gözyaşları arasında defnedildi

Kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Yelkenci Grubun Yönetim Kurulu Başkanı sevilen işadamı Dursun Yelkenci Göçgündemirci Köyü’nde aile kabristanına defnedildi.

Kozcağız Halkı İftarda Buluştu

Kozcağız Belediyesinin geleneksel hale getirdiği iftar programı ilahiler ve semazen gösterileri eşliğinde halkın yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Bartın'da Görev Değişimi

Bartın’da 2 Vali Yardımcısı Ve 2 Kaymakamın Görev Yeri Değişti.

Bartınlı Hafız Enes Gönülleri Fethetti

Dubai'de Yapılan Hafızlık Finalinde Türkiye'den Katılan Bartınlı Hafız Enes Akıncı Gururlandırdı.

Yelkenci Ailesinin Acı Günü

Yaşamını yitiren Yelkenci Grubun Yönetim Kurulu Başkanı sevilen Bartınlı işadamı Dursun Yelkenci için Yelkenci gruba ait fabrikada cenaze töreni düzenlendi.

Bartın Plajları Temiz Çıktı

Bartın İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından il genelindeki plajlarda yapılan analiz sonucu temiz çıktı.

Toplam 8964 haber.