Hastaneden acı haber!

Bartın'da hastanede tedavi altında olan bir kişi vefat etti

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Bartın Devlet Hastanesinde test sonuçları pozitif olan ve yoğun bakımda tedavi gördükten sonra dün sabah durumu iyi olduğu gerekçesi ile taburcu edilen 25 yaşındaki engelli gencin hayatını kaybettiği öğrenildi. Down Sendromlu gencin ölüm nedeninin yapılan incelemelerden sonra kesinlik kazanacağı öğrenildi.

Vefat eden gencin, annesinin ve kız kardeşinin geçen hafta Salı günü akşam hastaneye kaldırıldığı, yoğun bakımda tedavi gördükten sonra dün sabah taburcu edilerek eve gönderildikleri öğrenildi. Dün gece evinde fenalaşan engelli gencin yeniden hastaneye kaldırıldığı ve sabah vefat ettiği haberi geldi. 
Gençali köyünden olan 25 yaşındaki Ş.K. isimli engelli gencin ölüm haberi ailesi ve yakınlarını üzüntüye boğdu. Köyde cenaze işlemleri için hazırlık yapıldığı ve korona tedbirleri altında bugün defnedildi.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Bir Anne | 06 Ağustos 2020 07:38

    Sadece insanlarımızda değil suç, kesin cezaları artık daha neyi bekliyorsunuz ki? Polis uyarı vermekten başka bi halta yaramıyor maalesef. Pazar alanına gittim daha salı günü maskeyi geçtim artık. Değinmiyorum bile, millet elleriyle seçiyor meyve sebzeyi. Bu kadar da olmaz ya, polisler orda birsürü ama işe yaramıyor. Durmuşlar pazarın girişinde muhabbet ediyorlar sadece. Yetkiyi verin de artık cezalar kesilsin. 7 aylık oğlum var ve çok korkuyorum eşim veya bana bişey olursa kim bakacak ona diye. Kimsemiz de yokki burda, hakkım haram zıkkım olsun maske ve mesafe kurallarına uymayanlara. Bencil mahluklar, bize de sıcak ama oğlumuz için uyuyoruz kurallara

  • Bartın duyarlı ol | 05 Ağustos 2020 04:28

    Bartın insanı sanırım bu manzara dan gayet memnun çoğu kişide maske yok sosyal mesafe sıfır ve adamın ağzında maske Yok karşımızda geçerken hapşırıp tiskiriyor bu ne densiz ce davranıştır anlam veremedim başkalarının hayatını kimsenin riske atmaya hakkı yok

  • Aklım almıyor. | 04 Ağustos 2020 19:44

    Az önce pazardan geldik. Bartınlılar çıldırmış. Yüzlerce insan maske takmadan, maskeyi çene aksesuarı olarak dolaşıyor. Sizin neyiniz var. Sizlerle aynı havayı solumaktan utanıyorum. Bu kadar umursamaz olmanızı aklım almıyor.

BUNLARA DA BAKIN