İki doktor hasta kabulüne başlıyor

Bartın Devlet hastanesinde iki doktor hasta kabulüne başlayacak.

PAYLAŞ

Bartın Devlet hastanesinden yapılan açıklamada Cildiye hekimi ile Çocuk ve Ergen Psikiyatri hekiminin 12 Temmuz'dan itibaren hasta kabulüne başlacağı belirtildi. Hastanede 12.07.2021 tarihinden itibaren Dermatoloji (Cildiye) hekimi Uzm. Dr. Ümit AKPINAR tarafından kriyoterapi(nasır, siğil tedavisi) ve diğer tedaviler Salı ve Perşembe günleri 16.00-18.00 saatleri arasında da yapılabilecek. 
Hastanede 12.07.2021 tarihinden itibaren Çocuk ve Ergen Psikiyatri hekimi Uzm. Dr. Ali Alp ÇOMUT tarafından mesai saatleri içerisinde çocuk ve ergen danışanlarımız ile ailelerine vermiş olduğumuz psikiyatrik muayene, farmakolojik tedavi, psikolojik danışmanlık, aile terapisi ve bilişsel davranışçı terapi başta olmak üzere bireysel psikoterapi hizmetleri Pazartesi, Salı ve Perşembe günleri 16.00-18.00 saatleri arasında da devam edecek. Muayeneler için MHRS sistemi üzerinden randevu alabilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • edu | 08 Temmuz 2021 15:27

    başlasa ne olur hastane işler acısı kalbime ritim holter takılacaktı ta 2 ay sonrasına gün verdiler kalp bu ihmale gelmez bU ALLAHA EMANET YAŞIYORUZ

BUNLARA DA BAKIN