İki kişiyi öldürüp video çekti

Daha önce de yapmış, eşini ve kayınvalidesini öldürüp intihar etti

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
İki kişiyi öldürüp video çekti

EŞİ VE KAYINVALİDESİNİ ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETTİ: KARABÜK'te, Hasan Küçükyılmaz (59) 'kıskançlık' nedeniyle tartıştığı eşi Özlem Küçükyılmaz ve kayınvalidesi Nazife Çetingök'ü sokak ortasında pompalı tüfekle vurarak öldürdükten sonra intihar etti. Hasan Küçükyılmaz'ın 15 yıl önce ilk eşini de öldürdüğü için cezaevine girdiği öğrenildi. 
Olay, saat 22.00 sıralarında merkeze bağlı Yeni Mahalle Kandil Sokak'ta meydana geldi. Hasan Küçükyılmaz, 1 yıl önce evlendiği eşi Özlem Küçükyılmaz'la kıskançlık sebebiyle kavga etti. Hasan Küçükyılmaz, annesi Nazife Çetingök ile birlikte dışarı çıkan eşi Özlem Küçükyılmaz'ı takip edip, sokak ortasında pompalı tüfekle ateş açtı. Anne ve kızı vücutlarına isabet eden saçmalar nedeniyle olay yerinde kanlar içerisinde yere yığılırken, Hasan Küçükyılmaz kaçtı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi: Sağlık görevlilerinin yaptığı kontrolde anne ile kızının hayatını kaybettiği belirlendi. Anne ve kızının cansız bedeni cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından otopsi için morga kaldırıldı.

YAKALANACAĞINI ANLAYINCA İNTİHAR ETTİ
Olayla ilgili inceleme başlatan polis ekipleri, şüpheli Hasan Küçükyılmaz'ı aynı mahallede Zafer Sokak yakınlarındaki çamlıkta buldu. Küçükyılmaz, polis tarafından yakalanacağını fark edince pompalı tüfekle başına ateş açarak intihar etti. 

İLK EŞİNİ DE ÖLDÜRMÜŞ
Öte yandan Hasan Küçükyılmaz'ın 2008 yılında ilk eşi Nimet Küçükyılmaz'ı da öldürdüğü ve bu sebeple cezaevinde kaldığı öğrenildi. Ayrıca, Özlem Küçükyılmaz'ın geçen hafta eşinden şiddet gördüğü için KADES uygulamasını kullanarak polisten yardım istediği ancak daha sonra şikayetinden vazgeçtiği belirtildi. 

SON PAYLAŞIMLARI ORTAYA ÇIKTI

Hasan Küçükyılmaz'ın, cinayeti işlemeden önce ve işledikten sonra yaptığı bazı paylaşımlar ortaya çıktı. Küçükyılmaz'ın WhatsApp durumu olarak olay öncesi yaptığı paylaşımda, "Yarın 5 Eylül’de Allah nasip kısmet ederse, yarın bu arkadaşınız bu dünyada yok. Dersiniz ki niye yok. Bir sene önce vatandaşın birisi ile tanışıp evlendik. O yüzden yok" dediği görüldü.
Küçükyılmaz'ın olayın ardından yaptığı paylaşımda ise eşini kendisini aldatmakla suçlayarak, "Böyle cenazen çıkar işte. Birazdan kendimi öldüreceğim. Sana ahirette hesap soracağım. 2 elim yakanda olacak. Yaptıklarının bedelini ödedin. Annen de ödedi, baban da cenazenizin başında durarak bedelini ödemiş olacak. Benimle oynama oyuncak olursun dedim. Ne oldu bak. Neredesiniz. Arkadaşlarınla eğleniyormuşsun. Benim soyadımla yapamazsın. Benim soyadım Küçükyılmaz, soy ismime leke düşürmemek için öldürdüm bak" dediği sesler yer aldı. (DHA)

İki kişiyi öldürüp video çekti
İki kişiyi öldürüp video çekti
İki kişiyi öldürüp video çekti
İki kişiyi öldürüp video çekti

Bakmadan Geçme