ilk Umre kafilesi uğurlanacak

Hisar Turizm Zonguldak havalimanından ilk kez Umreci gönderecek.

Türk Hava Yollarından “En Fazla Umreci Taşıyan Özel Acente” unvanı alan Hisar Turizm Zonguldak havalimanından ilk kez Umre’ye yolcu gönderecek.  Hisar Turizm 17 Ocak 2023 Salı günü saat 10.00'da 132 Kişilik kafileyi Zonguldak’tan ilk defa THY ile direkt Medine-i Münevvere'ye götürecek. Hisar Turizm Bolu Şube Müdürü Rıza Çapraz yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "132 kişilik kafilemiz 15 günlük umreye gidiyor. 5 gün Medine-i Münevvere'de  
Kainatın güneşi Peygamber Efendimizi ziyaret edecekler. Bizlerin ve sizlerin selam ve dualarını da arz edecekler. Ülkemize memleketimize dualar edecekler. Daha sonra 10 Gün Mekke-i Mükerreme’ye geçerek, Kabe-i Muazzamayı ziyaret edip, umrelerini, tavaflarını tamamlayacaklar, sonra ziyaret yapılacak mekanları ziyaret edip 31 Ocak ta tekrar Cidde havalimanından Zonguldak havalimanına dönüşleri olacak. Hisar Turizm olarak Zonguldak umrecilerimizi İstanbul ve Ankara’ya yormadan evlerinden çıkıp Çaycuma havalimanından mübarek beldelere direkt uğurlamanın sevincini yaşıyoruz. 
Hisar Turizm, İnanç odaklı bir firma olarak Hz. Allah’ın ve Rasulullah Efendimiz’in misafirlerine hizmet etme şuuru ile Sünnet-i Seniye’ye uygun hizmet anlayışı, tecrübeli rehberler eşliğinde, Dünya Müslümanlarına usulüne uygun Hac ve Umre yapma imkânı sunan bir şirket. Türkiye genelinde geniş bir hizmet ağı olan Hisar Turizm, Umrecilerimize Türk aşçılarımız eşliğinde, helal ve taze et ile Türk damak tadına uygun olarak hazırlanmış açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği ikram ediyor. 
Havalimanlarında misafirlerimize en mükemmel hizmeti sunmak için deneyimli karşılama ve uğurlama ekibimizle umrecilerimizin hizmetindeyiz. Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere’de bulunan mukaddes mekanların tarihini yaşatan özel ziyaretler ile umrecilerimize dolu dolu bir 15 günlük umre yaptıracağız.
 Rabbim umreye giden kardeşlerimizin ibadetlerini makbul ve mebrur eylesin.
Bize bu ilki yaşatan THY yönetimine ve Zonguldak THY Koordinatörü Mukaddes Hanım ve ekibine, Bizi burada ağırlayan ve her türlü desteği esirgemeyen Havalimanı müdürümüz Hasan Özşahin beyefendiye havalimanı ekibine değerli desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Önümüzde hac kayıtlarımız var, Ramazan-ı şerif, 1 Mayıs Şevval umresine, Yaz tatilinde Muharrem-i şerif umre programlarına kayıtlarımız devam ediyor. Tüm Zonguldak ve Bartın halkımızı umreye davet ediyoruz."

ilk Umre kafilesi uğurlanacak

Bakmadan Geçme