Karadeniz'de Hasret Fırtınası

Zonguldak ilinde düzenlenen Judo Karadeniz Şampiyonasında Bartınlı sporcu Hasret Bozkurt, rakiplerini bozguna uğratarak Karadeniz Şampiyonu oldu.

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Zonguldak ilinde düzenlenen Judo Karadeniz Şampiyonasına 21 sporcu ile katılan Bartın takımında Türkiye şampiyonluğu bulunan Hasret Bozkurt, muhteşem performansı ile Karadeniz Şampiyonu oldu. Toplam 11 ilden 300 sporcunun katıldığı şampiyonada Bartın takımı küçük bayanlar kategorisinde Hasret Bozkurt altın madalyaya uzanırken, erkekler kategorisinde takım ikincisi, bayanlar kategorisinde üçüncü olarak toplamda 13 madalya aldı.
Sporcularının ellerinden gelenin en iyisini sergilediğini ifade eden Bartın Judo Antrenörü Mustafa Uykan," Toplamda 11 il den 300 sporcunun katıldığı müsabakalarda Judo takımımız büyük başarı sağlayarak ilimizi başarı ile temsil etmiştir. Judo branşı ve sporcularımızın ilimizde çok daha başarılı yerlere geleceğine inanıyorum. Bunun için çalışıyoruz ve daha yüksek yerlerde kendimizi göstereceğiz. Bizim buralara kadar gelmemizde emeği olan herkese ayrıca desteğini hiç esirgemeyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir'e , Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ertan Orhan'a çok teşekkür ediyorum" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN