Kayıp kadın ortaya çıktı

Kayıp kadın başkasına kaçmış, Müge Anlı çileden çıktı

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Bartınlı kayıp olarak aranan kadının kendisi gibi evli bir kişiye kaçtığı ortaya çıkınca iki aile büyük şok yaşadı. Bartın'da yaşayan 44 yaşındaki Şennur Çolak'tan haber alamayan ailesi Müge Anlı'nın programına çıkarak yardım istedi. 25 yıllık evli ve 3 çocuk annesi kanser teşhisi konulan Şennur Çokak'ın 12 gün önce ameliyat masraflarını karşılayan ve evli olan Abdullah E. İsimli patronuna kaçtığı ortaya çıktı. Programa telefon ile bağlanan Abdullah E.'nin teklifi stüdyoda şok etkisi yaparken Müge Anlı çileden çıktı. Abullah E’nin eşi ve oğlu kendisinin eve geri dönmesini istedi. Abdullah E.’nin “Ben Şennur’u bırakmıyorum. 12 gündür birlikteyiz. Kabul ederseniz böyle birlikte geliriz.” İfadelerini kullanmasıyla birlikte Müge Anlı, "Biz hangi ülkede yaşıyoruz, eşinle birlikte nasıl bir arada yaşıyorsun. Siz kaç yıllık eşinize böyle bir şey teklif etmeye Hiç utanmıyor musun? Bu nasıl bir terbiyesizlik! Kuma mı getireceksin? Siz bunun suç olduğunu bilmiyor musunuz?” sözleriyle  sert şekilde tepki gösterdi. Abdullah E.’nin eşi ise, “Asla buna müsaade etmiyorum. Bu kadın daha önce evime geldi yemeğimi yedi, suyumu içti. Demek ki niyeti buymuş. Asla böyle bir şeyi kabul etmiyorum. Kocamın peşini bıraksın” Dedi. Abdullah E'nin oğlu babasına kadını bırakması şartı ile eve dön çağrısı yaptı. Şennur Çolak'ın eşi duydukları karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. İki aile duydukları karşısında şok olurken Şennur Çokak'ın eşi büyük hayal kırıklığı yaşadı ve kendine gel Şennur diyerek eşine çağrı yaptı. 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • eyüp | 11 Mayıs 2023 01:02

    zina suç değil diye yapılmasımı lazım .günah yeterli değilmi ALLAH SİZİ YÖNETENLER NE DERSE ONU YAPINMI DİYOR sen ahlaksızsan yasa lar ne yapsın bu zina son zamanlarda mı meydana geldi kerhanede helal miydi her olaydan br şey çıkarmak seni akıllı yapmaz bilmeden yazıyorsun

  • Doğrucu | 19 Nisan 2023 09:25

    Zina suç değil ki. Tv Dizilerinde olaylar zaten malum. İzleyenler etkilenmiyor mu? En Yakın çevrede de örnekleri varsa, ondan sonra en ufak kıvılcım yetiyor demekki. Ne diyeyim. Herkese Hidayet nasip olsun.

BUNLARA DA BAKIN