Kemer'de ortalık karıştı

Tekmeler yumruklar havada uçuştu, Çok sayıda polis olaya müdahale etti

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Bartın’da Kemerköprü meydanında halk otobüsü ve Esenyurt dolmuş şoförleri arasında kavga çıktı. Bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi.
Bartın Belediyesi tarafından yapılan halk otobüsü ihalesinin Esenyurt Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Ali Öztürk tarafından mahkeme kararıyla iptal edilmesinin ardından yaşanan gerginlik sonucunda kavga çıktığı öğrenildi. Halk otobüs şoförlerinin Kemer meydanına gelerek Ali Öztürk’e saldırdığı ve darp ettiği ileri sürüldü. Tekmelerin ve yumrukların havada uçuştuğu kavgada Polis tarafları biber gazı sıkarak ayırdı. Kavganın ardından açıklama yapan Esenyurt dolmuşları başkanı Ali Öztürk, Uçan tekmelerle saldırıya uğradıklarını ve 10 kişinin 5 kişiye saldırdığını belirterek hastaneden rapor alıp saldıranları mahkemeye vereceğini söyledi.
Sabah saatlerinden itibaren başlayan gerginliğin kavgaya dönüştüğü olayın devam etmesinden korkulurken Polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. 
Çok sayıda kişi gözaltına alınırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Burak | 26 Ocak 2021 21:47

    Şu üniversite yüzünden kavgaları bitmedi hayır benim anlamadığım belediye başkanı çözüm yerine ihale yapıyor onuda beceremedi yaa neyse. İnşallah bir kişi ölmeden bu işi çözerler millet korona yüzünden gergin daha da gerilcek gibi duruyor.

  • A | 26 Ocak 2021 18:49

    Bıktık artık şu halk otobüslerinden yolcuyu rahatsız etmekten başka bir bildikleri yok yine vukuat

BUNLARA DA BAKIN