Komşu ilçede kanlı infaz

Eşinin sevgilisi olduğu iddia edilen kişiyi öldürdü

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

1 oğlu ve arkadaşıyla birlikte, eşinin sevgilisi olduğu iddia edilen kişiyi öldürdü. ZONGULDAK'ın Çaycuma ilçesinde Mustafa K. (46), 1 oğlu ve arkadaşıyla birlikte boşanma aşamasındaki eşi N.K.'nin (38) sevgilisi olduğu öne sürülen Yaşar Esen'i (35) bıçaklayarak öldürdü. Karabük'te oturan N.K., 10 gün önce Çaycuma ilçesine bağlı Ahatlı köyündeki ağabeyinin evine geldi. N.K., burada sevgilisi olduğu öne sürülen Yaşar Esen ile buluştu. Durumu öğrenen N.K.'nin boşanma aşamasındaki eşi Mustafa K. de gece saatlerinde 1 oğlu ve arkadaşı ile birlikte köye geldi. 3 kişi, N.K., ağabeyi ve Yaşar Esen'in bulunduğu eve girdi. Burada grup, Esen'e bıçak ve sopalarla saldırdı. Esen 3 yerinden bıçaklanırken, 3 şüpheli olay yerinden kaçtı. Çağrılan ambulansla Çaycuma Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Yaşar Esen kurtarılamadı. Olayla ilgili çalışma başlatan jandarma, Karabük'e gitmeye çalışan 3 şüpheliyi yakalayıp, gözaltına aldı. Şüphelilerin jandarmadaki işlemleri sürüyor. (DHA)

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Dilruba | 21 Nisan 2023 09:52

    Evli kadınların, başka erkeklere kaçma skandalı çokça duyulur oldu. İşin kötü tarafı, cemiyetin bunu kanıksamaya başlaması. Kaçan kadına, geri dönmesi için yalvaran haysiyetsiz adam müsvetteleri; acaba, o kadını geri getirtip, yaşadığı adamla macaralarını mı dinleyecek? Başkasının altına yatmış bir namussuzu yatağına alan biri erkeğim diye geziyorsa, ona bu fırsatı veren topluma yazıklar olsun!

  • Ne garipsin bartın | 08 Nisan 2023 17:06

    "Eşinin sevgilisi"... Bu tamlamayı o kadar çok duydum ki Bartın'da yaşarken, niye böyle bir toplumsunuz, neden ahlak anlayışınızda hiç bir sınır yok hala anlayamıyorum

  • Mustafa | 03 Nisan 2023 15:32

    Allah herkesin yardımcısı olsun

BUNLARA DA BAKIN