Kozcağız'da gözle görülür değişim

Vatandaşın huzuru için denetimler arttırıldı

PAYLAŞ

Bartın'ın Kozcağız beldesinde jandarma karakol komutanlığı ve Jandarma Güven Timi ekipleri, huzur ve güven sağlamak amacıyla belde merkezinde çalışmalarını sürdürüyor.
Jandarma ekipleri belde merkezinde gece gündüz gerçekleştirdikleri denetimler ile suçlulara ve suça göz açtırmıyor. Kısa süre önce karakol komutanının yeni atanmasıyla birlikte Kozcağız'da yapılan çalışmalar ve denetimlerin artması vatandaşlar tarafından takdir ediliyor. Jandarma Güven Timi ekipleri ırmak kenarı ve ana caddeler gibi birçok noktada denetimlerini sürdürüyor. Denetim faaliyetlerinin artması vatandaşın huzuruna katkı sağlıyor. 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • İlker Onur | 15 Kasım 2022 01:48

    bu denetimlerin maksati nedir sahil de yürümek içmek sucmu ben balık tutardım kozcagizda Irmak kenarında içki içerdik hocanın meyhanesinde içerdik Hüseyin muhtarın birahesinde içki içerdik deli muhittinin gazinosu da dansöz oynatirdik tekel bayilerde otururduk soguksuya giderdik camaltina giderdik bizim cingenlerin aladaga giderdik cayuma gazinosuna giderdik caferin oraya giderdik kışlada rustemin oraya giderdik hasan akalın in gazinosuna kumlucada giderdik Amasra amastise giderdik şu an almanyadayim izine bile bu denetimlerden korktuğum için gelmiyorum içmeyen mi var Almanya'da sigara yerine esrar içerler fazla denetim hoş değil Almanya'dan Gencay koc Haşim abinin oğlu gokhana Muhammet Kızıldağ a bicam ve Sebahattin akyemise rahmetli lütfiye hocam kunta İhsan abiye Ahmet ozsoya oturdugumuz tekel bayilere rahmetli İbrahim doktora bizim muhasebeci murat abiye kahveci Necati abiye kantinci gokhana şoför necatiye rahmetli hasan çay bahçesi sahibine kırtasiyeci Kemalettin abiye aslında Kozcağız en ileri gelenlerine selamlar gönderiyorum vede sarallara

BUNLARA DA BAKIN