Kozcağız Kumluca yolunda yeni gelişme

Ulaşıma açılan yol suların yükselmesi ile yeniden kapandı.

PAYLAŞ

Kozcağız Kumluca yolu Boğazköy üzerinden yeniden ulaşıma kapandı. Bugün ulaşıma açılan servis yolu ırmakta suların tehlikeli bir şekilde yükselmesi nedeniyle göçtü ve yeniden ulaşıma kapandı. Kozcağız Kumluca yolu Boğazköy mevkiinde iki hafta önce ırmakta suların yükselmesiyle yıkılan geçici yol yeniden yapılarak bugün ulaşıma açılmıştı. Boğazköy mevkiinde Karayolları ekiplerinin hummalı çalışmaları sonucunda büyük beton bloklar konularak yapılan yol iki araç geçebilecek şekilde genişletilmişti. Sel sularının tehlikeli bir şekilde yükselmesi nedeniyle yolda çökme meydana geldi.  Jandarma ekipleri yolu ulaşıma kapattı. Kozcağız Kumluca arasında ulaşım yeniden baraj yolundan sağlanıyor. Çalışmaları başından beri yakından takip eden Şar Boğazköy Muhtarı Recai Akduman emeği geçen herkese teşekkür etti. 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 4

 • Gurbettekiler | 15 Aralık 2021 22:55

  Baraj yoku 5 yıldır öyle. O yolu kullanan köy yıllardır bozuk yazılı çamurlu yolun kahrını çekiyor ve çekmekte.Gidin gözünüzle görün. 3 köyü ziyaret edin halka sorun bakalım onlardan ne duyacaksınız

 • Gurbettekiler | 15 Aralık 2021 19:02

  Adı üzerinde baraj yolu. İnşaat sahası. İnşaat sahasıysa bu yolu kullanan köylerin halkı tehlikede değil mi? Baraj inşaat sahası değilse neden asfaltlanmıyor? 3 km'lik yol. Şu an yol resmen balçık, çamur halde. 3 Köy yıllardır neden toz, çamur ve patates tarlasına benzeyen yola mahkum edildi, edilmekte.

 • İsimsiz | 15 Aralık 2021 17:18

  Buraya bukadar harcamaktansa Kumluca servis yoluna bi asfalt çalışması yapışsa kimse bu kadar madur olmaz Kumluca servis yoluna 7 km yola asfalt yapılsa oraya suda çıkma ihtimali yok boşuna para harcanıyor servis yolu çok kötü halde şuan vatandaşı yine o yola yönlendirdiler bu konu hakkındada bi haber yapılması iyi olur yetkililierin dikkatine….

 • Mahmut | 15 Aralık 2021 15:48

  Ömrü iki haftaymış.....

BUNLARA DA BAKIN