Meteorolojiden Bartın için uyarı

Pazartesi günü için sarı kodlu uyarı

PAYLAŞ

Kuvvetli Yağış Bekleniyor!
Meteorolojiden Bartın için sarı kodlu uyarı yapıldı. Bu gece saatlerinden itibaren Aralıklı ve yerel olarak kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar ve hortum gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi. 
Kuvvetli yağış bekleniyor. Meteoroloji genel müdürlüğünden yapılan uyarı şöyle: "15.08.2022 Pazartesi günü ilk saatlerden itibaren kuzeybatı kesimlerde görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların; Marmara’nın güney ve doğusu (İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bilecik, Bursa, Balıkesir, Çanakkale’nin doğusu), Batı Karadeniz (Bolu, Düzce, Zonguldak, Bartın, Karabük, Kastamonu), Eskişehir ve Çankırı çevreleri ile Ankara’nın kuzey ve batı ilçelerinde aralıklı ve yerel olarak kuvvetli olması beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar ve hortum gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir."

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • YS | 15 Ağustos 2022 08:51

    Kabus gibi her hafta meteorolojik uyarı yapacaklarına adam gibi alt yapı yapsınlar. Sürekli sel uyarısı yüzünden psikolojimiz bozuldu.

BUNLARA DA BAKIN