MİRAY'dan Bartın 'ın Tanıtımına Destek

Bartın 'ın olduğu gibi Türkiye 'nin de ülkemizin seçkin firmaları arasında yer alan MİRAY Group Company özel olarak hazırlattığı Bartın İl Merkezi ve İlçelerine ait olan fotoğraflarla Bartın'ın tanıtımına destek oluyor.

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Ülkemizin güçlü ve lider firmaları arasında gösterilen Miray Group isimli firma 17 Yıllık tecrübe ve deneyiminin yanı sıra Batı Karadeniz Bölgesinde Bartın, Zonguldak ve Eren Limanlarında yıllık ortalama 400 gemi acenteliği ile faaliyetlerini sürdürüyor. Günün 24 saati, yılın 365 günü kaliteli ve güvenilir gemi acenteliği hizmeti veren firma yılda ortalama 2 Milyon ton yük hacmiyle  müşterilerini memnun etmenin haklı gururunu yaşıyor.
Miray Group Company isimli firma ticari alandaki hizmetlerinin yanısıra sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle de takdir topluyor. Miray Group Company isimli firmanın son olarak yaptığı güzel bir hizmet ise Bartın‘ın tanıtımına yönelik oldu. Bartın  İl Merkezi ve İlçelerinde tanıtım amaçlı biririnden güzel fotoğraflar özel olarak çektirilirken, çektirilen fotoğraflar özenle çerçevelettirildi. Çetrçevelettirilen fotoğraflar da tanıtım amacıyla başta Yeşilçam Sinema Sanatçıları ve Futbol Yıldızları olmak üzere Bartın ili dışında yaşayan ünlü simalara hediye edilmeye başlandı.
Miray Group Company isimli firma tarafından özenle hazırlatılan çerçeveli Bartın  İl Merkezi ve İlçelerinde çekilmiş fotoğraflar ilk olarak Yeşilçam ‘ın tanınmış ve sevilen sinema sanatçıları Bahar ÖZTAN ve Nuri ALÇO ‘ya hediye edildi. Her iki sanatçı da kendilerine hediye edilen fotoğraflardan dolayı mutluluklarını dile getirirken Bartın İlinin Türkiye ‘nin cennet köşelerinden birisi olduğunu, her kezin mutlaka Bartın ‘a giderek ülkemizin bu cennet köşesini görmesi gerektiğini vurguladılar.
Miray Group Company isimli firmanın Genel koordinatörü olan İşadamı A. Kerim ZURNACI ise Bartın‘ın tanıtımında kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerinin birbirinden güzel çalışmalarını sürdürdüklerini bildiklerinden kendilerine az da olsa destek olmak amacıyla böyle bir etkinlik içerisine girdiklerini belirtti. İşadamı A. Kerim ZURNACI Bartın ‘ın tanıtımına destek olan başta kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerinin temsilcileri olmak üzere herkese teşekkür etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN