Muhtarlar Derneğinde görev değişimi

Dernek başkanı, 31 Mart yerel seçimlerinde muhtar seçilemeyince görev değişimi yaşandı.

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Geçtiğimiz aylarda olağan kongrede güven tazeleyerek yeniden Başkan seçilen Yıldız Köyü eski Muhtarı Reşat Günay 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yeniden aday olduğu Yıldız Köyü’nden muhtar seçilemeyince Bartın Muhtarlar Derneği’nde başkanlık değişimi yaşandı. Yeniden muhtar seçilemeyen Reşat Günay’ın yerine tüzük gereği 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde yeniden Alibaş Köyü Muhtarı seçilen başkan yardımcısı Nuri Yoldaş geldi.

Günay: “Başarılar diliyorum”

 Devir teslim töreninde konuşan eski Başkan Reşat Günay görevi devralan başkan Nuri Yoldaş’a görevinde başarılar dilerken gönül birliğinin devam ettiğini ve her zaman göreve hazır olduğunu söyledi.  Günay, “15 yıldır dernek başkanıyım. Kurucu üyeyim. 4 defa kongreye çıkıp 4’ünde de arkadaşlarımızın onayı ile başkan seçildim. Bundan onur ve gurur duyuyorum. Ben ne kadar ayrılsam da gönül birliğimiz var. Yeni muhtar seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Eski muhtar arkadaşlarımıza da hayırlı olsun diyorum. Benle ilgili yapılacak bir şey olursa her zaman göreve hazırım. Tekrardan hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

 Yoldaş’tan birlik ve beraberlik mesajları

Bartın İli Muhtarlar Derneği Başkanı olan Nuri Yoldaş birlik ve beraberlik mesajları vererek “Böyle bir göreve bizi layık gördüğünüz için herkese teşekkürü bir borç bilirim. Bundan sonra görev, hizmet yarışımız hiçbir şekilde değişmeyecek. Aynı şekilde Reşat başkanımla nasıl yaptıysak hiçbir şekilde kimseyi kırmadan üzmeden devam edeceğiz. Hiçbir arkadaşımızın da bizi çalışmalarımızda yanlız bırakmamasın temenni ediyorum. Çalışmalarımızı yine hep beraber yapalım. Hep beraber hareket edelim” şeklinde konuştu.  

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN