Nihat Hatipoğlu Bartın'a geldi

Ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu, hafta sonunu Bartın'da geçirdi.

Kısa süre önce Koronavirüs’e yakalanan ve iyileşen Nihat Hatipoğlu, hafta sonu Bartın’a gelerek AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı ev rektör Orhan Uzun’u ziyaret etti.
Üniversitemiz Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarette AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı da yer aldı. Ziyarette Üniversitemiz ile Gaziantep İslam, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi arasında yapılabilecek iş birliği konularında görüş alışverişinde bulunuldu.
Nazik ilgilerinden dolayı Rektör Prof. Dr. Hatipoğlu’na teşekkür eden Rektör Uzun, bölgesel odaklı çalışmalarla adından söz ettiren Bartın Üniversitesi’nin yükseköğretim alanına önemli bir katma değer sağladığını söyledi.
Üniversite olarak yaptıkları çalışmalardan da bahseden Rektör Uzun, “Bartın Üniversitesi olarak tüm paydaşlarımızla birlikte bölgemizden başlayarak ülkemizin gelişimine katkı sunuyoruz. Bu süreçte her alanda aldığımız başarılarla sürdürülebilir bir gelişim sergiliyoruz. Her günü dolu dolu geçirerek, bir önceki günün üzerine yeni başarıları ekleyerek ilerliyoruz. Bir yandan öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlarken diğer yandan ise bilimsel çalışmalarımızla yükseköğretim alanına değer katmaya devam ediyoruz” dedi.
Misafirperverliğinden dolayı Üniversitemiz Rektörü Uzun’a teşekkür eden Prof. Dr. Hatipoğlu ise Bartın Üniversitesini ilgiyle takip ettiklerini ifade etti.
 

Bakmadan Geçme