Oyumuz arttı, hizmete devam

Cemal Akın seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Adayı Cemal Akın, seçim sonrası yaptığı değerlendirmede  erilen destek için teşekkür ederek Bartın halkına hizmet etmeye devam edeceğini söyledi.

MHP seçim ofisinde gerçekleşen basın toplantısında konuşan Akın Bartın’a ve Bartın halkına hizmet etmeyi sürdüreceğini belirterek, “Hep birlikte huzurlu bir seçim dönemi yaşadık. 14 yıl süren belediye başkanlığı görevini alnımızın akıyla tamamladık. Bartın’a bu süreçte 50 yıllık projeler kazandırdık. Bu projeleri yaparken zorlandık, ama yaptık. Bartın’da ilkleri yaptık. Bu yaptığımız hizmetler çok önemliydi. Bununla da halkımız bize 14 yıl, 3 dönem üst üste belediye başkanı olma şerefini verdi bize. Bu şerefi de layığı ile taşıdık Allah’ın izniyle.” dedi

“Büyük destek gördük, Oyumuzu 10 bin arttırdık”
Bartın’daki oylarının arttığına dikkat çeken Akın, “Ben çok sayıda seçime girdim. Her girdiği seçimde de partimizin oylarını Allah’ın izniyle artırdım. Bu seçimde de oyumuz 10 bin arttı. Bu da önemli bir artıştı. Teşkilatımız bu süreçte çok çalıştı. Bartın’a çok hizmet vereceğimizi beyan ettik. Halkımızın bizlere göstermiş olduğu teveccühe ben teşekkürlerimizi sunmak istiyorum. İlçelerimizden, beldelerimizden, köylerimizden çok büyük destekler gördük. Bu bizim için çok önemliydi. Herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

Karşımızda 6+1 parti vardı ve eşit şartlarda yarışmadık

Akın konuşmasının devamında ise MHP’nin tek başına seçime girdiğini ve eşit şartlarda bir seçim olmadığını belirterek “ Tabi biz burada eşit şartlarda da mücadele etmedik. Milliyetçi Hareket Partisi tek başına seçime girdi. 6+1 parti vardı ve onlara rağmen oyumuzu artırdık. Türkiye’de MHP’nin oy aldığı iller sıralamasında 5’inciyiz şu anda. Bu da davamız için, kentimiz için önemlidir. Ben bize destek gösterenlere tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Biz hep beraber, kol kola mücadelemizi sürdüreceğiz. Halkımıza hizmetimizi sürdüreceğiz. Biz hizmet erleriyiz ve bu erliğimiz devam edecek. Teşkilatımızla çalışmaya devam edeceğiz. Bize de ne görev verilirse, Bartın için ne yapmamız gerekiyorsa, teşkilat için ne yapmamız gerekiyorsa, bu görevi yerine getireceğiz. Bu noktada bu iş bitti demem. Böyle huylarım yoktur. Ben hizmet etmeyi severim. Hizmet etmeyi de sürdüreceğim.” diye konuştu.

Bakmadan Geçme