Özdemir'den Çağdaş Spor Merkezine Ziyaret

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir Çağdaş Spor Merkezi spor salonunu gezerek tesis hakkında bilgiler aldı.

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Nurzen Çağdaş ve Gökser Çağdaş tarafından karşılanan Ali Özdemir’in Ziyaretinde Gençlik Hizmetleri Gençlik ve Spor Kulubü antrenörlerinden Taekwondo Antrenörü Altuğ Solak ile Atletizm Antrenörü Şule Tutmaç da hazır bulundu.
Bartın'a güzel bir spor tesisi kazandırdıkları ve insanlara spor yapma bilincini aşıladıkları için Nurzen ve Gökser Çağdaş'a teşekkür eden Özdemir, Spor alanında Bartın'a önemli yatırımlar yapıldığını  ve ihalesi yapılan tesislerin tamamlanması ile birlikte sporcuların antrenman sahalarının artacağını ve daha modern tesislerde çalışma imkanı bulacaklarını söyledi.
Aralık ayının ilk haftası Bartın'da yapılması planlanan Batı Karadeniz Taekwondo Ligi maçları hakkında sohbet eden İl Temsilcisi Gökser Çağdaş ve İl Müdürü Ali Özdemir,  maçların Amasra'da yeni tamamlanan Spor salonunda yapılması hakkında görüş alışverişinde bulundular.
Herkes için Spor Federasyonu Başkanı Prof. Dr Erdal Zorba'ya yaptıkları ziyaretle ilgili bilgiler veren His İl Temsilcisi Nurzen Çağdaş, His kapsamında düzenlenecek bir organizasyonda Prof Dr. Erdal Zorba'nın Bartın'a gelmeyi arzu ettiğini söyledi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN