Ramazan Muhtar toprağa verildi

Bölgenin sevilen ismi son yolculuğuna uğurlandı

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Arıt Esbey Köyü Muhtarı Ramazan Muşuk’un Vefatı herkesi derinden üzdü. 
Bölgede herkesin sevgisini kazanan Ramazan muhtarın kalp krizi sonucunda vefat ettiği belirtildi. Ramazan Muşuk bugün Esbey köyünde düzenlenen cenaze töreni sonrasında dualarla son yolculuğuna uğurlandı. Sosyal mesafeye dikkat edilerek kılınan cenaze namazına çok sayıda vatandaş katıldı. 
Altı dönemdir muhtarlık yapan Ramazan Muşuk Arıt’ta fırın işletmeciliği yapıyordu.
Bartın Olay Medya olarak Çok değerli muhtarımıza Allahtan rahmet, ailesine sevenlerine ve yakınlarına  başsağlığı dileriz. Mekanı cennet olsun.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Vatandaş | 02 Aralık 2020 11:56

    Allah rahmet eylesin değerli bir abimizdi köyümüzün muhtarı değilde âdeta her bir kişi ile ailesinden çok önem veren değerli bir insandı yakınlarına sabırlar diliyorum.

  • Ramazan Kaya | 02 Aralık 2020 02:00

    Selamün aleyküm innelillahi ve inne ileyhi račîûn Allah tan geldik ve yine Allah'a döneceğiz Allah Celle celalühü rahmetiyle muâmele eyselin peygamber efendimiz Hz Muhammed Mustafa sallallahu aleyhi vessellem efendimizin şefaati ne Nail olsun geride kalanlarina sabır celil ecri cezil versin rabbim rabbim âhiret gününe hepimize hazırlanmayi nasibeylesin

  • Mustafa | 01 Aralık 2020 20:05

    ÂLLÂH Rahmet Eylesin Mekanı Cennet Ruhu Şâd PEYGAMBER Efendimize Komşu Olmak Nasip Etsin ÂLLÂH Geride Kalan Eş Dost ve Akrabalarına Sabırlar Versin İnşÂLLÂH

BUNLARA DA BAKIN