Saadet'in Başkan Adayı Mekeç

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Bartın'da partisinin düzenlemiş olduğu belediye başkan adayları tanıtım toplantısına katıldı. Saadet Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Mücahit Mekeç oldu.

Bartın Kültür Merkezi'nde şölen havasında geçen aday tanıtım toplantısına; Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, SP Genel Başkan Yardımcısı Muhittin Yıldırım, Karabük İl Sorumlusu Fatih Karahasan, Bartın İl Başkanı Ünal Yurtbay, Karabük İl Başkanı Muhsin Çakı, belediye başkan adayları il, ilçe ve belde teşkilatı üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.
Toplantıda Bartın Belediye Başkan Adayı olarak Mücahit Mekeç, Amasra Belediyesi için Adem Deligül, Kumluca Belediyesi için Mustafa Aydoğan, Ulus Belediyesi için Durmuş Özsoy ve Kurucaşile Belediyesi için İzzet Bostan aday olarak gösterildi.
Belediyecilik dendiği zaman akla milli görüşün geldiğini ifade eden Bartın Belediye Başakanı Mücahit Mekeç, "Saadet Partisi gerek teşkilat olarak gerekse çalışkanlığıyla ön gözde partidir. Belediyecilik denildiğinde akla milli görüş gelir. Belediyecilikte devrim sayılacak hizmetleri milli görüş belediyeleri gerçekleştirmiştir. 31 Mart sabahına kadar tüm gücümüzle çalışarak yeni bir Bartın kurmaya söz veriyorum" dedi.
Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, yaptığı konuşmada, "Milli görüş belediyeciliği sayesinde belediyelerde devrim gerçekleştirilmiştir. Hizmet belediyeciliği başlamıştır. Milli görüş anlayışına göre halka hizmet, hakka hizmettir. Biz halka yapılan hizmeti bir ibadet görevi gibi gören bir topluluğuz. Biz Refah Partisi döneminde kazandığımız belediyelerin kapılarına, 'Rüşvet alan da veren de melundur' yazılı tabela astırmıştık fakat bizdeh sonra gelenler bu tabelaları kaldırdı. Şimdi tekrar kazandığımız belediyelerin kapısına yine aynı tabelaları asacağız" dedi.
Aday tanıtım toplantısında Ammar Acarlıoğlu söylediği şarkılarla salondakileri coşturdu.

Bakmadan Geçme