Şehirde ne varsa, köylerimizde de olacak

ALDATMAZ: 'ŞEHİRDE NE VARSA KÖYLERİMİZDE DE OLMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ'

AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz , “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yeni dönemde şehirde ne varsa köylerimizde de o olması için çalışacağız. İnsanlarımızın, gençlerimizin taleplerini yerine getirmek için ne gerekiyorsa yapacağız.” Dedi.

AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz  ve AK Parti kadroları seçim çalışmalarını sürdürüyor. Teşkilat olarak tam kadro sahada olduklarını ve hedefe odaklandıklarını söyleyen Milletvekili Adayı Aldatmaz, “Bizler tüm teşkilatımızla birlikte omuz omuz ve var gücümüzle çalışıyoruz. Kapısını çalmadığımız hane, elini sıkmadığımız vatandaşımız kalmayacak şekilde ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Zamanı en iyi şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Bir gecede birçok köyde program yapıyoruz. Teşkilat mensuplarımız tam kadro olarak sahada. Hiçbir ayrılık, gayrılık olmadan hedefe odaklanmış durumdayız. İlimizi Ankara’da iki milletvekili ile temsil etmek istiyoruz. Bunun için çalışmalarımıza devam ediyoruz.” Dedi.

Bartın halkına teşekkür ediyorum

AK Parti’de uzun yıllardır görevde olduğunu ve geçmişten gelen siyasi bir tecrübeye sahip olduğunu da söyleyen Aldatmaz konuşmasının devamında şunları söyledi; “AK Parti’de 2012’den bu yana görev yapmaktayım. 4 yıl evvel yapılan yerel seçimlerde partimin Bartın Belediye Başkan Adayıydım ve partimizin merkezdeki oy oranını en yüksek noktaya taşıdım. İl Başkan Yardımcısı, Merkez İlçe Başkanlığı, İl Genel Meclis Üyeliği gibi birçok görevde bulundum. Partide resmi bir görevim olmadığı dönemlerde de tüm organizasyonlara katılarak gerekli desteği sunmaya çalıştım. Genel merkezimizin yaptığı değerlendirmeler sonucu Milletvekili Adaylığım bana tebliğ edildi. En başta teşkilat mensuplarımıza ve tabii ki kıymetli Bartın halkına adaylığım sonrası şahsıma duydukları güvenden dolayı teşekkür ediyorum. Gittiğimiz her yerde çok güzel bir şekilde karşılanıp misafir ediliyoruz. Sıktığımız her elde vatandaşımızın samimiyetini, desteğini, şahsımıza ve partimize olan güvenini hissediyoruz. Memleketimizin her bir noktasında halkımızın Sayın Cumhurbaşkanımıza olan sevgisini, inancını görüyoruz.  Eser ve hizmet siyasetini benimsemiş AK Parti’mizin her kademesinde görev almış bir isim olarak bundan sonraki süreçte Bartın için çalışmaya devam edeceğiz. Geçmişten gelen bir siyasi tecrübeye sahibim. Bu tecrübeyi de Bartın’ın büyümesi ve gelişmesi için değerlendireceğim. Siyaset halk için yapılıyor ve seçim sürecini güzel bir şekilde geçirmek, tamamlamak istiyoruz. Gerginlik ve polemiklere girmek istemiyoruz. Bizim hedefimiz insanlarımızın daha iyi yaşam koşullarında yaşaması, daha refah bir yaşam sürmeleridir. Gençlerimizi daha iyi bir geleceğe hazırlamak istiyoruz.

Her noktaya hizmet taşımaya devam edeceğiz

Bizim gelecek kuşaklara borcumuz var ve bu borcu ödemek için Milletvekili Adayı oldum. Bugüne kadar hep halkımızla iç içe oldum. Seçim çalışmalarımda da halkımızla birlikte olmaya özen gösteriyorum. Geldiğimiz noktada halkımızın beklentileri de yükseldi. Geçmişte köylere bir iki kamyon çakıl verip yola serildiği zaman insanlar mutlu olurdu. Bugün ise köylerdeki vatandaşlarımız fiber internet gibi, doğalgaz gibi taleplerini bizlere iletiyorlar. Aslında bu durum bile AK Parti’nin hizmet ve eser siyasetinde ne kadar başarılı olduğunun göstergesi durumunda. Hizmet çıtasını ne derece yukarıya taşıdığının göstergesi durumunda. Bizler ilimizde beldelerimizden köylerimize kadar her noktaya hizmet taşımaya devam edeceğiz. Bu hizmetleri sunarken Bartın’a dev yatırımlar kazandırmaya da devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yeni dönemde şehirde ne varsa köylerimizde de o olması için çalışacağız. İnsanlarımızın, gençlerimizin taleplerini yerine getirmek için ne gerekiyorsa yapacağız.

Projelerimizle ilimizin tamamını kucaklayacağız

Dün olduğu gibi bugünde birlik ve beraberlik içinde gayretle çalışıyoruz. Belki de bugün her zamankinden daha kuvvetli bir şekilde kenetlendik. Zafere de inanarak yola çıktık. Bu birliktelik bize iki milletvekili kazandıracak. İlimizi Ankara’da iki milletvekili ile çok daha güçlü şekilde temsil edeceğiz. Biz hedefe kilitlendik ve çalışıyoruz. Asıl başarı çıtası ise Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sunacağımız destek olacak. Bartın olarak bugüne dek her gününü ülkesine hizmete adamış olan ve Türkiye’yi dünyada söz sahibi bir ülke konumuna taşımış olan Sayın Cumhurbaşkanımıza en yüksek desteği sunmamız lazım. Onun başkanlığında yeni hükümetin kurulması lazım. Bizde o hükümetin parlamentoda temsilcisi olarak elimizden gelen çalışmayı yapacağımıza söz veriyoruz.  Her zaman söylediğim gibi 14 Mayıs günü AK Parti’nin zaferi Bartın’ın zaferi olacak. Türkiye Yüzyılı’nda ilimizin tamamını kucaklayan projelerle Bartın’ımızı geleceğe taşıyacağız. Bizim çok büyük değerlerimiz var. Bartın büyük bir potansiyele sahip. Allah bize tüm nimetleri vermiş. Yaylaları, ormanları, denizi, kumu, ırmağı, ıhlamuru, kestanesi, balı… Her şeyimiz var ve bize bu değerleri işlemek, ekonomiye kazandırmak kalıyor. Sivil toplum kuruluşlarımızla ve Bartın halkıyla bir araya gelip Bartın için neler yapabiliriz bunu tartışacağız. Bartın’ı bölgesinde lider bir şehre dönüştürmek üzere Ankara’da Bartın için yapılacak projeleri takip edeceğiz. Ben halkın içinden biriyim. Bundan sonrada aynı şekilde halkımızla iç içe olmaya devam edeceğim. Halkımızdan alacağımız destekle ilimize en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapacağız. Ben şimdiden seçim sonuçlarının ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Tüm hemşehrilerimize güçlü destekleri ve bizlere olan güvenleri için teşekkür ediyorum.”

Şehirde ne varsa, köylerimizde de olacak
Şehirde ne varsa, köylerimizde de olacak
Şehirde ne varsa, köylerimizde de olacak
Şehirde ne varsa, köylerimizde de olacak
Şehirde ne varsa, köylerimizde de olacak
Şehirde ne varsa, köylerimizde de olacak
Şehirde ne varsa, köylerimizde de olacak
Şehirde ne varsa, köylerimizde de olacak
Şehirde ne varsa, köylerimizde de olacak
Şehirde ne varsa, köylerimizde de olacak
Şehirde ne varsa, köylerimizde de olacak
Şehirde ne varsa, köylerimizde de olacak

Bakmadan Geçme