Toptan Ve Kartal İftarda buluştu

Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Ali Kartal, Türkiye Büyük Millet Meclisi Eski Başkanı Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan'ında yer aldığı iftara katıldı.

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

nkum Tatil Beldesinde bir restaurantta düzenlenen iftar yemeğine, Türkiye Büyük Millet Meclisi Eski Başkanı Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan, Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Ali Kartal, Bartın Ticaret Sanayi Odası Başkanı Cihat Çakır, İl Emniyet Müdürü Mehmet Altınok ve eşleri yakın dostları katıldı.

Bartın Zonguldak sorunlarının masaya yatırıldığı iftar yemeğinin sonrasında Filyos Vadi Projesi de gündeme geldi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Türkiye Büyük Millet Meclisi Eski Başkanı Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan, “Bu proje Zonguldak Bartın kentleri için çok önemli bir. Ayrıca bu proje bölgenin de en büyük projesidir. Bu projeye Başta Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan büyük önem vermektedir. Projenin hayata geçirilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bölgenin kurtuluşu bu projeyle olacak.”dedi. İftar, çay sohbeti ile devam etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN