Tunç, Arıt ASM İnşaatını İnceledi

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç beraberinde, AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, Arıt Belediye Başkanı Şahidi Kuşcu ve bazı teşkilat mensupları ile Arıt Aile Sağlığı Merkezi İnşaatında İncelemelerde bulundu.

TOKİ tarafından ihalesi yapılarak inşaatına başlanan Arıt Aile Sağlığı Merkezi inşaatında incelemelerde bulanan Milletvekili Yılmaz Tunç, Arıt Aile Sağlığı merkezinin iki hekim kapasiteli olacağını ve ayrıca eczanenin de inşaatının tamamlanmak üzere olduğunu söyledi.
Milletvekili Tunç, Bartın’da her alanda olduğu gibi sağlık alanında da önemli eserler ürettiklerini belirterek, 400 yataklı Devlet Hastanesini yatırım programına aldıklarını, yer tahsisini yaptıklarını, proje çalışmalarının ardından Kamu Özel Ortaklığı sistemi ile inşaat ihalesinin yapılacağını söyledi. Kozcağız ve Hasankadı Aile Sağlığı Merkezlerini hizmete açtıklarını, Kumluca Aile Sağlığı Merkezinin 27 Ağustos tarihinde yapım ihalesinin gerçekleştirileceğini belirten Milletvekili Tunç, Kayadibi Aile Sağlığı Merkezinin arsa tahsisi işlemlerinin ardından yapımının başlayacağını söyledi. Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi inşaatının da tamamlanmak üzere olduğunu belirten Milletvekili Tunç, Ulus Devlet Hastanesinin de TOKİ tarafından 27 Ağustos tarihinde yapım ihalesinin gerçekleştirileceğini söyledi.

Bakmadan Geçme