Tunç'tan Yoğun Bayramlaşma Ziyaretleri

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, bu Bayram'da da Bartın'ın merkez, ilçe, belde ve köylerinde yoğun bayram ziyaretleri gerçekleştirerek, hemşehrilerinin bayramını kutladı.

Ramazan ayı boyunca hız kesmeden sürekli halkın içinde olan Milletvekili Tunç, bayramda da boş durmadı. Tunç, beraberinde AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Bartın İl Merkezi, İlçe, Belde ve bazı köylerde bayram ziyaretleri yaparak, vatandaşlarla bayramlaştı.

AK Parti Bartın İl Başkanlığında Bayramlaşma

Bayramın birinci gününde Orta İbrahim Paşa Camiinde kılınan Bayram Namazının ardından AK Parti Bartın İl Başkanlığında düzenlenen Bayramlaşma programına katılan Milletvekili Tunç, burada partililerle bayramlaştı. 

Tunç; “Çözüm Süreci Sayesinde ilk kez huzurlu bir bayram”

Bayramlaşma programında bir konuşma yapan Milletvekili Tunç, Bayramların birlik ve beraberlik günleri olduğunu belirterek,”  ilk kez bu bayramda çözüm süreci sayesinde huzurlu bir bayram yapıyoruz, bundan önceki bayramlarda, terör eylemleri nedeniyle bayramlarımız zehir olur, millet olarak bayramı buruk geçirirdik, bu bayramda Allah’a şükür böyle bir durum söz konusu değil, inşallah çözüm süreci başarıyla sonuçlanır ve ülkemiz kalıcı  bir barışa ve huzura kavuşur” dedi.  Tunç, İslam dünyasının durumunun ise içler acısı olduğunu belirterek, “Suriye’de Mısır’da ve diğer ülkelerde maalesef bizleri üzen gelişmeler oluyor, temennimiz bu sorunların da bir an önce ortadan kalkarak, tüm Müslümanların bayramları gerçek anlamda bayram olarak yaşayabilmesidir” şeklinde konuştu.

“11 yıl büyük bir kalkınma ve demokratikleşme hamlesine sahne oldu”

Milletvekili Tunç, AK Parti’nin 11 yıldır  ülkemiz büyük bir kalkınma ve demokratikleşme hamlesine sahne oluyor, Bartın’da hükümet yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor, inşallah, önümüzdeki yerel seçimlerde de Bartın’ın önünü  açacak, Bartın’ın gelişme ve kalkınmasını hızlandıracak bir yerel yönetim anlayışı AK Belediyecilik anlayışı  siz teşkilat mensuplarımızın ve Bartın halkının sayesinde gerçekleşecek”  dedi.

Bartın İl Merkezinde Bayramlaşmalara katıldı

Milletvekili Tunç ve beraberindeki teşkilat mensupları, Bartın Valiliğinin organizesinde gerçekleştirilen, Belediye Sosyal Tesislerindeki protokol bayramlaşmasının ardından Garnizon Komutanlığı, Huzur evi ve Polis teşkilatının bayramlaşma programlarına katıldı ve Şehitlik ziyaretinde bulundular. İl Merkezinde Davut Fırıncıoğlu Caddesindeki  esnafları ziyaret edene Milletvekili Tunç, esnafların ve Bartınlıların bayramını kutladı.

Bartın’ın tüm ilçe ve beldeleri ile bazı köylerini ziyaret ederek bayramlaştı

Milletvekili Tunç, beraberinde AK Parti Bartın  İl Başkanı Yaşar Arslan ve bazı teşkilat mensuplarıyla birlikte Bartın il merkezindeki bayramlaşma programlarının ardından Kozcağız, Hasankadı, Kumluca, Abdipaşa, Arıt beldeleri ve Ulus, Kurucaşile ve Amasra ilçeleri ile bazı köylerde bayram ziyaretleri gerçekleştirdi.

İl Genel Meclisi Başkanı Ali Kartal, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Belde Başkanı Besim Tasmacı ve belde teşkilatı mensuplarıyla esnafları ziyaret ederek bayramlarını tebrik eden Milletvekili Tunç, AK Parti belde teşkilatında da partililerle bayramlaştı.

Kozcağız beldesinin ardından Hasankadı beldesine geçen Milletvekili Tunç, burada da Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan ve belde teşkilatı mensuplarıyla birlikte esnafları ziyaret edip, esnafların ve vatandaşların bayramını kutladı. Hasankadı Beldesindeki bayram ziyaretlerinin ardından Eskiemirler köyünde köylülerin bayramını kutlayan Milletvekili Tunç, buradan Kumluca beldesindeki bayram ziyaretlerine katıldı.

Kumluca belediye Başkanı Metin Çetin ve AK Parti belde başkanı Hüseyin Demirci ile birlikte Belediye’de Muhtarlar, Meclis üyeleri ve vatandaşların katılımı ile gerçekleşen bayramlaşma programına katılan Milletvekili Tunç, Kumluca beldesinde ziyaretler yaparak, Kumlucalıların bayramını kutladı.

Milletvekili Tunç, Bayramın birinci günü  akşamı Drahna’da gerçekleştirilen keşkek festivaline de katılarak, Drahnalılarla bayramlaştı.  Bayramın ikinci gününde de Ulus ilçesinde bayram ziyaretleri yapan Milletvekili Tunç, AK Parti Ulus ilçe başkanlığında düzenlenen Bayramlaşma programının ardından İlçe Başkanı Mustafa Kuru ve bazı teşkilat mensuplarıyla birlikte esnafları ziyaret edip, bayramlarını tebrik etti. Ulus ilçesinin ardından Abdipaşa beldesine geçen Milletvekili Tunç, burada da Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez ve AK Parti belde Başkanı Fahrettin Balcı ve bazı teşkilat mensuplarıyla birlikte esnaf ziyareti yaparak, vatandaşların ve esnafların bayramını kutladı.

Ulus ve Abdipaşa’daki bayram ziyaretlerinin ardından Kurucaşile ilçesine geçen Milletvekili Tunç ve İl Başkanı Yaşar Arslan, bazı il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte önce AK Parti Kurucaşile İlçe Başkanlığında partililerle bayramlaştı. Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, İlçe Başkanı Murat Erfındık ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Kurucaşile’de esnafları ziyaret eden Milletvekili Tunç, Kurucaşilelilerin bayramlarını kutladı.

Kurucaşile ilçesindeki bayram ziyaretlerinin ardından, Kurucaşile’ye bağlı Dizlermezeci, Paşalılar ve Sarıderesi köyleri ile, Amasra ilçesine bağlı Yukarısal, Şükürler köylerini ziyaret ederek, köylerde vatandaşlarla bayramlaştı. Milletvekili Tunç, Arıt beldesi ve Aydınlar köyünü de ziyaret ederek, Arıt Belediye Başkanı Şahidi Kuşçu ile birlikte Arıt ve Aydınlarda esnafların ve vatandaşların bayramını kutladı.

Milletvekili Tunç, Bayramın üçüncü  gününde de Amasra İlçesinde ve bazı köylerde bayram ziyaretleri yaparak, hemşehrilerinin bayramını kutladı.

Bakmadan Geçme