Üniversiteye alınacak 40 kişi belirlendi

Bartın Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımında Nihai Değerlendirme Sonuçlarını açıkladı

PAYLAŞ

Bartın Üniversitesi tarafından 8 Kasım 2021 tarihli Resmi Gazete'de ilan edilen 40 adet sözleşmeli personel pozisyonlarına yapılan başvuruların nihai değerlendirme sonuçları açıklandı. Listelerde kişilerin isimlerinin sadece baş harfleri paylaşıldı. 
Ön değerlendirme sonuçlarına göre Üniversiteden yapılan açıklamada listeler yeni açıklanmasına rağmen "kayıtlarımıza ulaşan herhangi bir İTİRAZ olmamıştır" denildi. 
Sözleşmeli pozisyonlara asıl aday olarak yerleşmeye hak kazanan adayların 20 Aralık 2021 tarihi mesai bitimine kadar aşağıda istenilen belgeleri tamamlamak suretiyle Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına ŞAHSEN başvuru yapmaları gerekmektedir. Belgelerini süresi içerisinde teslim etmeyenler bu haklarından vazgeçmiş sayılırlar. Asıl olarak yerleşmeye hak kazananlardan süresi içerisinde başvuru olmaması veya asıl olarak yerleşenlerin haklarından feragat etmelerini yazılı olarak bildirmeleri halinde yerlerine yedek olarak yerleşmeye hak kazananlardan sırası ile yerleştirmeye davet yapılacaktır.
Belgelerini teslim eden adayların evrak kontrolü ve arşiv araştırmaları olumlu olması halinde sözleşmeye davet için kendilerine bildirimde bulunulacaktır.
Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
***İSTENİLEN BELGELER:
-Yerleştirmeye Dair Başvuru Dilekçesi (Şahsen evrak tesliminde doldurulacaktır)
--Sağlık Kurulu Raporu (Üniversite hastaneleri veya tam teşekküllü devlet hastanelerinden alınacaktır. Sağlık kurullarında psikiyatri hekiminin bulunması kaydıyla yerleştiği görevi yapmasına engel hastalığı bulunmadığı ifadesi alınacak raporda açıkça belirtilecektir. "Örneğin, genel temizlik ve taşıma işlemlerinde çalıştırılmasında/koruma güvenlik olarak çalıştırılmasında/büro personeli olarak çalıştırılmasında/kütüphaneci olarak çalıştırılmasında sakınca bulunmamaktadır.")
-Fotoğraf (6 Adet)

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN