Vali Çınar Huzurevi İftarına Katıldı

Bartın Valisi Ali Çınar eşi Elife Çınar ile birlikte 75. Yıl Huzurevinin düzenlemiş olduğu iftar yemeğine katıldı.

İftar yemeğinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Orhan Külekçi, Müdür Yardımcısı Zekeriya Dal, 75. Yıl Huzurevi Müdürü Merihhan Basan Çelebi ve huzurevi personeli hazır bulundu. Vali Ali Çınar katıldığı iftar yemeğinde huzurevi sakinlerinin kadir gecelerini kutlayarak beraberce iftar yapmaktan duyduğu memnuniyeti belirtti.

İftarda yaptığı konuşmada "Göreve başladıktan sonraki sizi ilk ziyaretimde de belirttiğim gibi, beni ve eşimi bir evladınız olarak gördünüz. Bu yakınlığınız için size çok teşekkür ediyor hürmetlerimi sunuyorum. İnşallah bundan sonrada sık sık beraber olacağız, dertleşeceğiz. Siz büyüklerimin hayat tecrübelerinden her daim faydalanacağız. Hepinize sağlık ve huzur diliyor ellerinizden öpüyorum" dedi.

Huzurevi sakinleri ile iftar sonrası karşılıklı çay içen ve sohbet eden Vali Ali Çınar ve eşi huzurevi sakinlerinin, kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmamalarından ve ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyetleri belirtmelerinden sonra Ramazan Bayramında bir araya gelmek üzere vedalaştılar.

Bakmadan Geçme