Valilikten tatil açıklaması

Bugün akşama kadar bu soru merak edildi.

PAYLAŞ

Bartın valiliği devam eden yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle il genelinde okulların Perşembe günü de tatil edildiğini duyurdu. İşte o duyuru: "Yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle İlimiz genelindeki tüm
ilk ve orta dereceli okullarda (Özel eğitim ve özel öğretim ku rumları dahil) 23.12.2021 günü yüz yüze eğitim ve öğretime (1) gün süreyle ara verilmiştir. Eğitim öğretime uzaktan devam edi lecektir. Ayrıca engelli ve hamile olan kamu çalışanlarımızın 23.12.2021 tarihinde (1) gün süreyle izinli sayılmasına karar verilmiştir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur." 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Misafir airport | 23 Aralık 2021 11:34

    Bartın ili ulus İlçesi kışı kış gibi yaşayan nadir yerlerdendir.Yani kış mevsimi buraya ilkdefa gelmiyor. Ancak ikisenedir ilgili kurum gerekli bakım ve kontrollerini zamanında yapmadığı için olsa gerek. İki senedir kar yağislariyla beraber uzun süreli elektrik kesintisi yaşıyoruz. Bu senede aynısı oldu.20.12.2021 günü kar yağışı başladı. Gece giden elektrik halen gelmedi bugün ayın 22 si oldu vehalen elektriklerimiz yok. Ekonomik yönden herkesin zorlandığı bugünlerde binzahmetle buzdolaplarına konan erzaklar geçen yıl olduğu gibi busenede ilgili kurumun sorumsuzluğu dan dolayı çöp olmuştur. Konunun tarafınızca bilinmesini istedim. Saygılarımla.

BUNLARA DA BAKIN