Yalçınkaya: Zor Bir Süreçten Geçiyoruz

Bayramda partililerle CHP İl Başkanlığı'nda bayramlaşan CHP Bartın Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Rıza Yalçınkaya adalesizliklerin ve hukuksuzlukların kol gezdiği bir süreçten geçiyoruz dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi M. Rıza Yalçınkaya, Ramazan Bayramı’nın 1’inci gününde CHP İl Başkanlığında partilililerle bayramlaştı. Bayramlaşma törenine; CHP İl Başkanı Selim Karakaş ve CHP Merkez İlçe Başkanı Mehmet Aslan başta olmak üzere il ve ilçe yöneticileri ile çok sayıda partili katıldı.
 
‘ÜLKE OLARAK ZOR BİR SÜREÇTEN GEÇİYORUZ’
 
Bayramlaşmaya gelenler ile tek tek ilgilenen CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, partililere hitaben yaptığı konuşmada; ülkenin zor günlerden geçtiğine dikkat çekerek “Adalesizliklerin ve hukuksuzlukların kol gezdiği bir süreç içerisinden geçiyoruz. Gerçekten bayram tadı içerisinde, arzuladığımız anlamda yaşayamıyoruz, kutlayamıyoruz. Bu bayram arzu ettiğimiz gibi neşe ve mutluluk dönemi olmaktan çok uzak” diye konuştu.
 
DAHA MUTLU VE GÜZEL BAYRAMLAR DİLİYORUM
 
Konuşmasına; “Barışın ve kardeşliğin daimi olduğu, birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel günlerde nice bayramlar diliyorum” diye devam eden CHP Bartın Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi M. Rıza Yalçınkaya  “Allah, bize aydınlık yarınlarda mutluluk, güzellik dolu bayramları sağlık mutluluk ve huzur içerisinde ailelerimizle, dostlarımızla sevdiklerimizle birlikte kutlamayı nasip etsin” dedi.
 
‘SİZLER BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİSİNİZ’
 
Bayramlaşmaya katılan partililere teşekkür eden Milletvekili Yalçınkaya, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin düzenlemiş olduğu bayramlaşma töreninde bizlerle birlikte olduğunuz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, bayramınızı bir kez daha en içten duygularımla kutluyorum. Sizler bizim için çok önemlisiniz. Sizleri yanımızda görmek bize güç veriyor, daha fazla çalışmamız gerektiğini hissettiriyor” dedi.
 
‘MİNNET VE ŞÜKRANLA ANIYORUM’
 
Geçmiş dönemlerde CHP’ye hizmet etmiş olanları  da unutmayan CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya “Bugüne kadar, partimize hizmet etmiş, partimizin başarısı için mücadelesini ortaya koymuş herkese, değerli parti büyüklerimize minnet ve şükranlarımı sunuyor, aramızdan ayrılan büyüklerimize de Allah’tan rahmet diliyorum” diye konuştu.

Bakmadan Geçme