Yolu Kapanan Esnaftan İlginç Çözüm

Bartın'da işyerinin giriş yolu kapanan firma sahibi çareyi hediye dağıtmakta buldu. Firma İşyerini bulup lastik sorana şapka, alışveriş yapana da tişört ve yelek hediye ediyor.

Yokohama lastikleri Bartın bayi karlastik otomotiv firma yetkilisi Ahmet Karaman yaptığı açıklamada; “Çevre yolu yapım çalışmaları sonrasında işyerimizin önü tamamen araç girişine kapandı. Müşterilerimiz giriş yolunu bulmakta oldukça zorlanıyor. Buraya gelmek için arka caddeden ara sokakları kullanmaları gerekiyor. Bizde ara sokaklara yaklaşık 10 adet yön tabelası yerleştirdik. Yolu bulmakta zorlanan müşterilerimiz için böyle bir kampanya yapmayı düşündük. Bu şartlar altında işyerini bulup lastik sorana şapka, alışveriş yapana da tişört ve yelek hediye ediyoruz. Böylece müşterilerimizi de memnun etmeye çalışıyoruz” dedi.
İşyerinin girişini kapalı görünce şaşırdıklarını belirten Karlastik otomotiv firması müşterilerinden Recai Yaman, “aracımla buraya gelmekte bir hayli zorlandım. Arka sokaklardan dolaşarak bulabildim. Neyse ki yön levhaları var.  Yokohama lastikleri aracıma takılırken bana da tişört, şapka ve yelek hediye edildi. Kampanyadan müşteriler olarak biz karlı çıktık.  Uygulamadan oldukça memnun kaldım” dedi.
Çevre yolu yapım çalışmaları sırasında işyerine giriş yolu kapanan Yokohama lastikleri Bartın bayii Karamanlar Karlastik otomotiv firması ara sokakların her köşesine yön tabelaları koymanın yanında tüm müşterilerin hediye vererek sorunu bu şekilde aşmaya çalışıyor.

Bakmadan Geçme