Bakana Yeni Çevre Yolu İhtiyacı Anlatıldı

Temel atma, açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere ilimize gelen Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın Valiliği ziyaretinde yatırımlarla büyüyen Bartın'ın yeni çevre yolu ihtiyacı gündeme getirildi.

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakan’ı Binali Yıldırım, açılış, temel atma ve ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Bartın’da Bartın Valiliğini ziyaret etti.

Valilik şeref defterini imzaladıktan sonra, Bartın Valisi Ali Çınar'ı makamında ziyaret eden Bakan Binali Yıldırım’a ziyarette Bartın Milletvekilleri Yılmaz Tunç, Rıza Yalçınkaya, Eski Bartın Milletvekili Asım Kulak, AK Parti Bartın İl Başkanı  Yaşar Arslan, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, İl Genel Meclis Başkanı Ali Kartal, TSO Başkanı Cihat Çakır eşlik ettiler.

Ziyarette Bartın Valisi Ali Çınar Bartın'a yapılan yatırımlar ve hizmetleri içeren brifing verdi. Bartın’da kısa orta ve uzun vadede yapılacak yatırımlarla ilgili detaylı açıklamalarda bulunan Vali Çınar, Bartın’ın son 10 yılda büyüdüğünü ve yeni bir çevre yolu ihtiyacının ortaya çıktığını belirtti. Vali Çınar, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının Bartın’da çok büyük yatırımlara imza attığını belirterek, bu yatırımlar için teşekkür etti.
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN