Bartın'a Değer Katan İsimlerle Yola Çıktık

AK Parti Bartın Belediye Meclisi Adayları, değişim ve gelişim için görev alacaklar

ALDATMAZ: “BARTIN’A DEĞER KATAN İSİMLERLE YOLA ÇIKTIK”

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz, “Bartın’ı marka kent ve bir cazibe merkezine dönüştürmek için her biri birbirinden değerli Belediye Meclis Üyesi Adaylarımızla zoru başaracak, engelleri bir bir aşacağız. Belediye Meclis Üyesi Adaylarımızın hepsi Bartın’a değer katan isimler. 31 Mart’ta Bartın’ı gönül belediyeciliği ile tanıştırarak, ekip çalışmasıyla tüm projelerimizi Bartın’ın gelişimi için hayata geçireceğiz. Kazanan Bartın olacak.” dedi.

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz partisinin Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla Bartın’ı marka kent yapmak için zoru başaracaklarını ve her türlü engeli bir bir aşacaklarını söyledi.

Üst düzey katkı sunacak isimler

Partisinin 22 kişilik asil ve 3 kontenjan olmak üzere 25 Belediye Meclis Üyesi Adayının Bartın’a değer katmış ve değer katacak isimler olduğunu söyleyen AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz, “Güçlü belediyecilik ve gönül belediyeciliği anlayışımızla çıktığımız bu kutlu yolda bizlere birbirinden değerli 25 Belediye Meclis Üyesi Adayı arkadaşımız eşlik ediyor. Belediye Meclis Üyesi Adayı arkadaşlarımızın her biri Bartın’a değer katan ve belediyecilik çalışmalarımıza da üst düzey katkı sunacak isimler.” dedi.

Bartın’da değişim ve gelişim için görev alacaklar

Halkın gözü, kulağı ve sesi olabilecek Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla yola çıktıklarını kaydederek açıklamasına devam eden AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Aldatmaz, “Bartın’ı kuzeyin yıldızı, marka kent ve bir cazibe merkezine dönüştürmeye kararlıyız. Belediyeciliğin bir ekip çalışması olduğunun farkındayız. İşte bu noktada birbirinden değerli Belediye Meclis Üyesi Adayı arkadaşlarımıza da büyük görevler düşüyor. Aday arkadaşlarımızın her biri aldıkları sorumluluğun farkındalar. Bugüne kadar Bartın’a değer katan çalışmalara ve hizmetlere imza atan arkadaşlarımız bundan sonrada Bartın’da değişim ve gelişim için görev alacaklar.” dedi.

Gönüllere gireceğiz

Her bir Meclis Üyesi Adayının insanlarda sevgisi, sempatisi olan ve Bartın halkının canı gönülden destekleyeceği isimler olduğunu vurgulayan AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Aldatmaz, “Belediye Meclis Üyesi Adayı arkadaşlarımızla birlikte 31 Mart’a kadar çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacak ve tüm gönüllere gireceğiz. 31 Mart akşamı Bartın’ın zaferini hep birlikte kutlayacak, 1 Nisan sabahından itibaren de Bartın’ı marka kent yapmak için, mega projelerimizi bir bir hayata geçirmek için, Bartın’ı daha yaşanabilir ve Türkiye’nin dikkatini çeken cazibe merkezine dönüştürmek için çalışmalarımıza başlayacağız.” diye konuştu.

Bilgi ve tecrübeyi dikkate aldık

Belediye Meclisi Adaylarının seçimindeki kriterler hakkında da açıklamalarda bulunan Bartın Belediye Başkan Adayı Aldatmaz, “Belediye Meclis Üyesi Adaylarımızın her biri halkın içinden ve halkın kendisi olan kıymetli arkadaşlarımızdan oluştu. Elbette bu göreve talip olmak isteyen arkadaşlarımız çok daha fazlaydı. Ancak tüm partilerde olduğu gibi bizimde listemizi 25 kişiden oluşturmamız gerekiyordu. Bu nedenle çok titiz çalıştık. Her adayımızın bilgi ve tecrübelerini dikkate aldık. Her bir ismin Bartın için ne kadar kıymetli oldukları sosyal yaşantılarına, çalışmalarına ve bugüne dek Bartın’a sundukları katkıyla ortadadır. Altını çizerek belirtmem gerekir ki her bir Belediye Meclis Üyesi Adayımız Belediye Başkanı olabilecek kalitede ve üstlendikleri görevi layıkıyla yerine getirecek isimlerdir. Bir diğer hususta şudur ki asil aday listemize alamadığımız birbirinden kıymetli arkadaşlarımız oldu. Ancak o arkadaşlarımızda her an göreve hazır olmalı. Siyaset ve hizmet aşkı uzun bir yolculuktur. Bugün asil listemizde yer veremediğimiz isimler gelecekte omuzlarına çok daha önemli görevlerin yükünü alabilirler.” dedi.

AK Parti Bartın Belediye Meclisi Adayları

Hüseyin Manav, İsmail Hakkı Toscu, Sanem Çöme Taşdemir, Onur Özkaya, Turgay Kabakçı, Emrah Ulupınar, Hüseyin Gevrek, İlker Yıldırım, Canan Çavuşoğlu, Sercan Durası, Tamer Okur, Özcan Uzun, Ferisar Olgun, Cahit Parıldar, Ahmet Aşgın, Cem Çağlar, Ahmet Soysal, Uğur Semerci, Zeliha Kışlabayrak, Ömer Sinoplu, Fatih Önder, Havva Sarımsakçı.

Ak Parti Belediye Meclisi Kontenjan Adayları

Burhan Enes Gizli, Secaattin Aykan, Erol Çoban.

Bakmadan Geçme