Bartın'da Teşvik yatırımları Sürüyor

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Regaip Bayraktar ve bazı teşkilat mensuplarıyla birlikte Kutlubeydemirci Köyü Bartın Şehir Terminalinin arkasında devam eden Kolej inşaatında incelemelerde bulundu.

Sektörel ve Bölgesel Teşvik Kapsamında bedelsiz arsa tahsisi yapılarak inşaatına başlanan Bahçeşehir Koleji olarak eğitim öğretime 18 eylül tarihinde yetiştirilecek olan kolejin kurucusu İhsan Sağlam ile inşaatta incelemelerde bulunan Milletvekili Tunç, böyle güzel bir yatırımı Bartın’a kazandırdığı için teşekkür etti. Milletvekili Tunç, Bartın’ın eğitimde teşvik kapsamında olduğunu belirterek, şu anda Bartın’da bedelsiz arsa tahsis ederek  okul ve yurt yapımlarının hızlandığını, yeni müracaatların da devam ettiğini, bu konuda özel sektörü desteklemeye ve Bartın’ın eğitim kalitesinin yükseltmeye devam edeceklerini söyledi.  

Bartın Bahçeşehir Koleji kurucusu İhsan Sağlam da kampüsün yeni eğitim öğretim yılına yetiştirileceğini belirterek, yüklenici firma ile yaptığımız sözleşmeye göre okulun 18 eylülde hizmete açılacağını söyledi. Okul kayıtlarının devam ettiğini belirten Sağlam, Milletvekili Tunç’a ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Bakmadan Geçme