Bartınspor İçin Bir Damla da Sen Ol

Bartınspor Yönetim Kurulu adına açıklama yapan Basın sözcüsü Murat Yıldırım, önceki gün yaptıkları toplantıda ' Bartınspor İçin Bir Damlada Sen Ol' adlı bağış kampanyası başlattıklarını belirtti.

Bartınspor Basın Sözcüsü Murat Yıldırım basına yaptığı açıklamada , bağışa katılmak isteyenlerin Yapı Kredi Bankası Bartın Şubesinde açılan hesaba maddi destek yapabileceklerini ifade etti. 
 
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup’ta mücadele edecek olan Bartınspor Kulübü Yönetim kurulu önce ki gün yaptığı toplantıda yeni projeleri hayata geçirmeyi hedefliyor. Yönetim kulübün maddi krizini aşmak için “ Bir damlada sen ol” bağış kampanyası başlattı. Bartınspor
Basın Sözcüsü Murat Yıldırım tarafından yapılan açıklamada, bağışa katılmak isteyenlerin “ Bartınspor Kulübü’ne bağışlanmak üzere” açıklaması ile Yapı Kredi Bankası Bartın Şubesinde açılan hesaba ödeme yapabilecekleri belirtildi. Bartınspor Basın Sözcüsü  Murat
Yıldırım kulübe bağış yapılması konusunda yaptığı açıklamada Bartınlıların kulübe 3.lig yolunda sahip çıkması gerektiğini söyledi. Bu takıma Bartınlıların sahip çıkması gerektiğini belirten Murat Yıldırım; “ Birlikten kuvvet doğar, Damlaya damlaya göl olur. Bu takım hepimizin. Bartınspor’a hepimizin destek çıkması lazım. Ancak bu şekilde başarılı olunur.
İnsanların bazı düşünceleri artık değişmesi gerekir. Bazı kesimlerin Bartınspor 3.Lige çıksın o zaman destek oluruz söylemleri takıma zarar veriri. Çünkü Başarılı olmak için şu anda para lazım. Başarılı olmak için maddi desteklerin bir an önce sağlanması gerekiyor. Kulübe maddi destekte bulunacak kişiler kamuoyuna açıklayacağız. Tüm Bartınlıların, imkanları nispetinde kulübümüze maddi katkı yapmalarını arzu ediyoruz. Bartınspor’a herkesin sahip çıkacağından eminiz ” dedi.
 
“Kampanyanın kısa sürede destek görmesi bekleniyor”
 
Maddi kriz yaşayan Bartınspor için başlatılacak yardım kampanyası Bartınlılar tarafından ilgi görmesi bekleniyor. Yardım kampanyasına iş adamları ve taraftarların kısa sürede açılan hesaba maddi destek sağlanması bekleniyor. Bartınspor’a başlatılacak kampanyada toplanan
paralarla eksik mevkilere oyuncuların alınarak takım ligde çok güçlü hale geleceği tahmin ediliyor.  Bartınspor Kulübü tarafından Yapı Kredi Bankası Bartın Şubesine açılan hesaba maddi destek sağlamak isteyenlerin aşağıdaki hesap numarasına bağış yapmaları istendi.
 
Hesap Numarası Şöyle: Yapı Kredi Bankası Bartın Şubesi:
 Şube Kodu: 285   Hesap No: 83088213

Bakmadan Geçme