Çalışmalar yarım kaldı, kazalar bitmiyor

Sürekli kazalar yaşanıyor, trafik ışıkları çalışmıyor

PAYLAŞ

Kavşakta sürekli kaza meydana geliyor.
Bartın Özel idare kavşağında yine iki otomobil çarpıştığı maddi hasarlı kaza meydana geldi.
Bartın Özel İdare Kavşağı ile türbe mevki arasındaki bölünmüş yol çalışmalarının yarım bırakılması vatandaşı bezdirdi.  Özel idare kavşağında trafik lambalarının çalışmaması özellikle yayalara zor anlar yaşatırken sürekli kazaların yaşanmasına sebep oluyor. Yayalar karşıdan karşıya geçerken adeta ölümle burun buruna kalıyor. Yoğun trafik akışının yaşandığı yolda ölümlü bir kaza yaşanmadan önlem alınması isteniyor. 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Yusuf | 08 Mart 2021 19:57

    Gerçekten o kavşak niye bitmiyor veya niye bitirilmiyor en sonunda karabükten gelen tırlardan birini altına otomobil girecek bir aile yok olacak ondan sonra yaparlar bizim işimiz hep böyle.Ayrıca o hastane kavşağına kocaman bir göbek yapmak kimin aklıysa aklı yok demekki tamamen saçma bir kavşak oldu o kocaman göbek sayesinde yolun hepsi gitti normal ışıklı yol yapılsaydı kocaman yol olacaktı bizde oto kontrol yokki bir iş bittikten sonra bilir kişi gidip düzgün olmuştu olmamışmı bakan yokki.

  • Zekeriya Özliman | 06 Mart 2021 11:35

    O kavşakta yaya geçidi var, uluslararası trafik kurallarında; kavşaklarda geçiş önceliği de belli, var; o halde bu kazalar, yayaların ölüm tehlikesi niye var ? Niyesini de şöyle anlatayım; insanımız eğitimsiz, bilinçsiz, saygısız, bencil, hep ben, hep bana, yok sana diyen bir toplum olduk. Sonuçta bu gerçeklikte zararı görenler iyi insanlar oluyor.

BUNLARA DA BAKIN