Doğalgaz Abonelik İşlemleri Başlıyor

Doğal Gaz firması tarafından kent genelinde yürütülen ve ana hatları ile mesken ve işyeri bağlantıları tamamlanan cadde ve sokaklarda abonelikler alınmaya başlanacak.

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Aboneliklerin alınmasına 19 Ağustos Pazartesi günü saat 14:00’da Kemerköprü Arka Sokak’ta bulunan Valilik binası arkasındaki Akmercan Batıkar Abone Merkezi’nde düzenlenecek Doğal Gaz Abonelik Töreni ile başlanacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı  Cemal Akın doğal gaz çalışmalarını en başından itibaren yakından takip ettiklerini belirterek gaz hatlarının geçtiği mahallelerde gerek alt yapıda gerekse üst yapıda gerçekleştirilen çalışmalarla yaşanabilecek tüm sıkıntıların önüne geçtiklerini söyledi.
 
Başkan Akın açıklamasında ayrıca doğal gaz kullanımının hava kirliliğinin önemli oranda azalmasını sağlayacağını belirterek memleket için hayırlı olması dileğinde bulundu. Belediye Başkanı Cemal Akın yaptığı açıklamada “ Belediye olarak, doğal gaz çalışmalarını başından beri yakından takip ediyoruz. Yaşanabilecek alt yapı sıkıntılarının önüne geçtiğimiz gibi çalışmaların yapıldığı tüm yolları en güzel şekilde yeniden düzenledik. Şuan şehir ana hatları tamamlanan noktalarda bağlantıları yapılan mesken ve işyerleri için abonelikler başlayacak. Doğal gaz kullanımının yaygınlaşması ile birlikte hava kirliliğinin de önemli oranda azalmasını bekliyoruz. Memleketimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN