Ulus

Bartın'ın Ulus ilçesi ile ilgili haberler

Ulus Haberleri

Otomobil alev topuna döndü!

Seyir halinde olan araç bir anda alev aldı...

Yaşlı adamdan haber var!

Kendisinden haber alınamayan 85 yaşındaki Alzheimer hastası yaşlı adam ile ilgili bir gelişme var.

Galip Arslan son yolculuğuna uğurlandı.

Ulus ilçesinin önemli değerlerinden ve birçok sosyal projeye önderlik eden değerli insan Galip Arslan, son yolculuğuna uğurlandı.

Ulus Eldeş göletinin inşaatı başladı

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Ulus ilçesine bağlı Eldeş köyünde 17 Aralık 2015 tarihinde yapım ihalesi gerçekleştirilen Eldeş Göleti ve Sulama tesisinin inşaatına başlandığını açıkladı.

Ulus Belediyesi Hizmet Masası faaliyete geçti

Ulus Belediyesi tarafından kurulan hizmet masasına vatandaşlar 24 saat her türlü şikayet veya taleplerini iletebilecek.

Çamurda Çıkamayan Araçları Traktörler Çekiyor

Bartın’ın Ulus ilçesine bağlı Uluköy Köyü’nde çamurlu yol nedeniyle evlerine ulaşmakta güçlük çeken vatandaşlar, araçlarını traktörle çekiyorlar.

Ulus Belediyesi Üstyapı Projesi görücüye çıktı

Bartın Ulus ilçesinde devan eden alt yapı çalışmalarının ardından yapılacak olan Üst yapı projesi ile ilgili 3 boyutlu animasyon görüntüsü yayınlandı.

Hayırsever Uluslular Örnek Bir Davranış Sergiledi

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Kaplan, Ulus İlçesinde hayırseverlerin desteğiyle yapılan Meslek Yüksekokulu binasında incelemelerde bulundu.

Kayıp Musa'yı 53 kişilik ekip arıyor

Bartın’da 15 Ocak tarihinde kaybolan zihinsel engelli Musa Küpeli (30) için ailesinin umutlu bekleyişi devam ederken karların erimesiyle yeniden başlayan arama çalışmalarına 53 personel katıldı.

Başkan Uzun canlı yayına çıkıyor

Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, 23 Ocak Cumartesi günü saat 15:30 da İstanbul'da Canlı Yayına çıkıyor.

Biri mezara, diğeri cezaevine gitti

Önceki gece Karabük'te, kardeşi tarafından bıçakla öldürülen Bartınlı Fatih Kılınç (24) Ulus'ta son yolculuğuna uğurlanırken kardeşi cezaevine gönderildi.

Milli parka uyarıcı levhalar konuluyor

Küre Dağları Milli Parkı’na gelen ziyaretçilerin zorluk çekmemesi için bilgilendirme, yönlendirme ve ikaz levha yerleştirme çalışmalarımız devam ediyor.

Ulus'a 12 milyonluk ıslah projesi

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ulus ilçe merkezinden geçen Ulus çayı ve Çerçi deresi taşkın koruma çalışmalarının başladığını belirterek,proje tamamlandığında Ulus’un çehresi değişecek, Ulus’un şirinliğine ayrı bir güzellik katacak” dedi.

Pedaldaşlardan Ulus Belediyesine ziyaret

22-25 Ekim tarihleri arasında Ulus'ta yapılacak olan 3. Bartın Bisiklet Festivali için hazırlık yapan pedaldaşlar Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun'u ziyaret etti.

Ulus'ta köprü yapım çalışmaları devam ediyor

Bartın’ın Ulus ilçesi Buğurlar, Kadıköy ve Düzköy köylerinde köprü yapım çalışmaları devam ediyor.

Ulus'a 2 spor tesisi yapılıyor

Bartın'ın Ulus ilçe Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Toto teşkilatının reklam karşılığı hibesi ile projelendirdikleri Halı Saha ve Tesisleri ile birlikte 75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu Basketbol-Voleybol sahasının yapımına başlandığını açıkladı.

Şehit Anası son yolculuğuna uğurlandı

1984 yılında Hakkâri’de terör örgütü ile girilen çatışmada şehit düşen Uluslu Musa Aytar'ın annesi Tuna Aytar (80) vefat etti.

Ulus'ta içme suyu uyarısı

Ulus Belediyesi, alt yapı çalışmaları nedeniyle şebeke suyunun kirlenme riskine karşı suların kaynatılarak içilmesi konusunda uyarıda bulundu.

Uluslular Belediyenin halk iftarında buluştu

Ulus Belediyesi tarafından 2 bin kişilik halk iftarı düzenlendi.

Toplam 69 haber.