Ulus

Bartın'ın Ulus ilçesi ile ilgili haberler

Ulus Haberleri

Kaymakam Kaşıkcı'dan Halı Kursuna Ziyaret

Bartın’ın Ulus Kaymakamı Fatih Kaşıkcı, ortopedik ve hafif mental engeli bulunan 15 kursiyerin katıldığı halı dokuma kursunu ziyaret etti.

Ulus Kaymakamlığı'nın Grundtvig Projesi

Ulus Kaymakamlığı'nın ortağı olduğu "Ortaklıklarımızı Bulmak İçin Farklılıklarımızı Öğrenmek" isimli proje kapsamında, Ulus Kaymakamı Fatih Kaşıkcı ve 4 kişi projenin başlangıç toplantısını gerçekleştirmek üzere İspanya'nın Sevilla şehrine ziyarette bulundu.

Uluslu Gençler İstanbul'u Gezdi

Ulus Kaymakamlığı himayesinde 'Uzanan Eller Projesi' kapsamında öksüz ve yetim çocukların sosyal ve kültürel değerlerimizi görmeleri ve tanımalarını sağlamak amacıyla, İstanbul'a kültürel ve tarihi mekanlarına gezi düzenlendi.

Tunç'tan Ulus Ve Abdipaşa'ya Ziyaret

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ulus ve Abdipaşa'da esnafları ziyaret ederek, görüşmeler yaptı.

Ulus ‘’Kardiyoloji Günleri"

Bartın Kamu Hastaneler Birliği, Kalp rahatsızlığına dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla daha önce Kozcağız'da yapılan "Kardiyoloji Günleri" etkinliğinin, geçtiğimiz hafta da Ulus ilçesinde gerçekleştirildiğini açıkladı.

Vali Çınar, Ulus Esnafını Ziyaret Etti

Bartın Valisi Ali Çınar, Ulus ilçesinde gittiği bir program öncesi esnafları ziyaret etti.

Milletvekili Tunç’tan Fabrika Ziyareti

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, incelemelerine Ulus ilçesinde devam etti. Milletvekili Tunç, Ulus ilçesinde faaliyet gösteren Demod Kereste Fabrikasını ziyaret ederek, fabrika sahibi Hakkı Çelik’le görüştü, işçilere kolaylıklar diledi.

Uluslulardan Belediyeye Ziyaret

Ulus ve Köylerine Hizmet Derneği Başkanı Satı Lütfi Okçu ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.

Kaymakam Atik Gözyaşları İle Uğurlandı

Son yayınlanan Kaymakamlar kararnamesiyle ile Ezine Kaymakamlığına atanan Ulus Kaymakamı Ali Fuat Atik gözyaşları ile uğurlandı.

Ulus’ta Ak Parti’den Muhteşem İftar

AK Parti Ulus İlçe Başkanlığının düzenlediği halka açık iftar yemeği yoğun ilgiye sahne oldu. Ulus Cumhuriyet Meydanında düzenlenen iftar yemeğine AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’ta katılarak bir konuşma yaptı.

Ulus Halkı İftarda buluştu

Ulus Belediyesi tarafından düzenlenen halka açık iftar yemeği yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

Bir Yanda Acı, Bir Yanda Mutluluk

Bartın’ın Ulus İlçesinde din görevlisi olan Şemsettin Bağdatlı kızının düğün gününde annesini kaybederek aynı günde acıyı ve mutluluğu aynı anda yaşadı.

Toplam 69 haber.