Milletvekili Tunç'un Bayram Mesajı

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Av.Yılmaz Tunç, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Milletvekili Tunç mesajında, Bayramların dostluk ve sevgiyi pekiştiren anlamlı  günler olduğunu belirterek, Ramazan Bayramının, milletimiz ve ülkemiz için dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması  temennisinde bulundu. Milletvekili Yılmaz Tunç, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı  mesajında şunları söyledi:

"Rahmet ve bereket ayı olan ramazan ayının sonuna gelerek bayrama ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. Bayramlar, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, insan olmanın güzelliklerinin yaşandığı, kırgınlıkların unutulup, dostluk ve sevgiyle gönüllerin birbirine yakınlaştığı, karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği müstesna günlerdir.

Milletimiz her ramazanda olduğu gibi yine bu ramazanda da birlik ve beraberliğini, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerini göstermiştir. Ramazan ayı boyunca sergilenen bu güzel hasletler bayramla birlikte çok daha büyük bir anlam kazanmaktadır.

Bu anlamlı bayramın Bartın halkı için, milletimiz ve ülkemiz için dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması  temennisiyle, tüm hemşerilerimin ramazan bayramını tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar diliyorum."

Bakmadan Geçme