Ramazan Etkinlikleri sürüyor

Bartın Belediyesi'nin düzenlediği Ramazan Etkinlikleri hafta sonu Yalı Sevgi Parkı'nda ve Orduyeri Mahallesi'nde devam etti.

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

20 Haziran Cumartesi günü Yalı Sevgi Parkı’nda bulunan amfi tiyatroda Tasavvuf Musikisi dinletisi, gül suyu, balon dağıtımı ve sema gösterileri ile gerçekleşirken 21 Haziran Cuma günü Orduyeri Mahallesi Kaynarca Caddesi’nde düzenlenen etkinliklerde ise vatandaşlar yine Tasavvuf Musikisi ile huzur bulurken Hacivat Karagöz ile neşelendiler.
Etkinlikler her iki alanda da yoğun bir katılımla gerçekleşti. Hoşnutluğu yüzünden okunan vatandaşlar etkinliği düzenleyen Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a teşekkür ettiler.
Etkinlikleri vatandaşlarla birlikte izleyen Belediye Başkanı Cemal Akın konuyla ilgili açıklamasında “Belediye olarak halkımıza bir taraftan daha yaşanabilir bir kent için alt yapı, üst yapı çalışmaları, yeni yaşam alanları, semt parkları, spor sahaları oluşturmak, çevre düzenlemeleri yapmak gibi hizmetler veriyoruz. Bir taraftan da kültür ve geleneklerimizi yaşatan sosyal etkinliklerinde halka hizmet olduğu bilinciyle bu tür etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Bu yıl Ramazan etkinliklerimizi tüm hizmetlerimizde olduğu gibi mahallelerimize yayarak vatandaşlarımızın ayağına götürdük. Ramazan Ayı’nın herkes için huzur ve bereket getirmesini diliyorum” dedi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN