Ulus'ta Ak Parti'den Muhteşem İftar

AK Parti Ulus İlçe Başkanlığının düzenlediği halka açık iftar yemeği yoğun ilgiye sahne oldu. Ulus Cumhuriyet Meydanında düzenlenen iftar yemeğine AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç'ta katılarak bir konuşma yaptı.

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Ulusluların yoğun katılımı ile gerçekleşen iftar programına AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç,  İl Başkanı Yaşar Arslan, İl Genel Meclisi Başkanı Ali Kartal, Ulus Kaymakamı Ali Fuat Atik, Ulus Belediye Başkanı  Hüseyin Ulus, Kumluca Belediye Başkanı ve Bartın Belediyeler Birliği Başkanı Metin Çetin, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyeleri, muhtarlar, teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı

İlahi grubunun konseri ile başlayan iftar programının açılışında bir konuşma yapan AK Parti Ulus İlçe Başkanı Mustafa Kuru, Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu belirterek iftara katılan herkese teşekkür etti. AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan’da yaptığı konuşmada, Rahmet ve Bereket ayı Ramazanın artık sonuna yaklaştıklarını belirterek, bu anlamla iftar programını gerçekleştiren Ulus ilçe teşkilatına teşekkür etti.

Çanakkale Ezine Kaymakamlığına atanan Ulus Kaymakamı Ali Fuat Atik’te  bir veda konuşması yaparak, Ulus’ta 3 yıl boyunca hizmet verdiğini, bu süre içerisinde Bartın Milletvekilimiz Yılmaz Tunç’un büyük desteklerini gördüğünü söyledi.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’ta iftar programında, “Ramazan paylaşmaktır, Ramazan Kardeşliktir, Ramazan Rahmettir, Berekettir” diyerek başladığı konuşmasında, bu akşam bu meydanı dolduran Uluslu hemşerilerimize, organizasyonu gerçekleştiren Ulus ilçe teşkilatımıza teşekkür ediyorum dedi.

Milletvekili Tunç, Bartın’ın diğer ilçe ve beldelerinde olduğu gibi Ulus ilçesinde de önemli yatırımlara imza attıklarını belirterek, Yüksekokulun açılması konusunda Bartın Üniversitesi Rektörü Ramazan Kaplan’a teşekkür etti. Yüksekokulun önümüzdeki yıllarda bina sorununun da çözüleceğini belirten Milletvekili Tunç, Ulus Devlet Hastanesi Binasının yapım ihalesinin de 27 Ağustos tarihinde TOKİ tarafından gerçekleştirileceğini söyledi. Milletvekili Tunç, Ulus Merkez Atatürk İlköğretim Okulu’na yeni bina yapımı için başlattıkları proje çalışmalarında sona gelindiğini, yapım ihalesinin önümüzdeki günlerde gerçekleştirileceğini söyledi. Ulus’un köylerine 20 trilyon lira tutarında KÖYDES yatırımı  gerçekleştirdiklerini belirten Milletvekili Tunç, Ulus’a bağlı  Abdipaşa ve Kumluca beldelerine de büyük yatırımlar yaptıklarını söyledi. Ulus-Bartın arasında Kirzalıköprü geçişine tünel yapacaklarını belirten Milletvekili Tunç, Kumluca-Abdipaşa arasında da tünel için proje çalışmalarının yapıldığını söyledi.

İftar yemeğinin ardından Milletvekili Tunç ve iftara katılan davetliler, Kıraathanede çay içerek sohbet ettiler.   

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN