Vekiller pist için bakanın kapısını çaldı

Zonguldak Havalimanı pistinin uzatılması ve genişletilmesi ile ilgili olarak görüşme gerçekleştirdiler.‬

MİLLETVEKİLİ TUNÇ VE  BÖLGE MİLLETVEKİLLERİNDEN ULAŞTIRMA BAKANI TURHAN’A ZİYARET

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç,  Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu ve İstanbul Milletvekili Zafer Sarıkaya İle birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan’ı ziyaret ederek, Zonguldak Havalimanı pistinin uzatılması ve genişletilmesi ile ilgili olarak görüşme gerçekleştirdiler.‬

Zonguldak Havalimanı pistinin uzatılması ve genişletilmesi ile ilgili olarak AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu ve İstanbul Milletvekili Zafer Sarıkaya ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan ile görüştü.

Zonguldak havaalanı pistin uzatma ve genişletme ile alakalı Bölge Milletvekilleri olarak Ulaştırma Bakanı Cahit Turhan ile görüştüklerini ifade eden AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, "Talebimizi ilettik. İnşallah halledeceğiz. Uzatmanın yanı sıra genişletme için de talebimiz var. Havalimanının bölgemiz için ne kadar önemli olduğunu farkındayız" dedi. 

Milletvekili Tunç, “ziyarette ayrıca Bartın ilimiz ile ilgili olarak ta Bartın Çevre Yolunun Yapım İhalesi süreci başta olmak üzere Bartın Kurucaşile yolu ve Ulaştırma alanındaki diğer yatırmalarımız hakkında da ki Sayın Bakanımıza taleplerimizi ilettik.” Dedi. 

Bakmadan Geçme