Fetöcülerin bitmek bilmeyen yüzleri - Bilal Çam

Fetöcülerin bitmek bilmeyen yüzleri


Tüm illerimizde olduğu gibi BARTIN’da da her geçen gün yeni isimler gözaltına alınıyor Gazetelerde ve sosyal medyada en baş manşetlerde yer alıyor. Halk bu arada kimlerin FETÖ’CÜ olduğunu merakla takip ediyor,

İşin ilginç tarafı demokrasi nöbetlerinde en ön safta bulunanlar, fetocu olarak tek tek gözaltına alındılar

Hepsi kendilerini gizleme çabalarında, sahte gösterilerle saklanmaya çalışıyor. Bir zamanlar toz kondurmadıkları ve laf söylemedikleri Gülen’e karşı tepki gösterip kendilerini kamufle edip fanatik AKP’Lİ tavırları sergiliyorlar.

Bu alçak örgüt bu ülkede milyonlarca masum insanın hakkını yedi. Bu sebeple hırsızlık yaparak memuriyete ve akademi dünyasına yerleştirildiler.

Resmi kurumlardan tutuklanan FETÖ destekçilerinin yardımcıları siyasi destek arayışında, Fetonun  okullarında çocuklarını okutanlar büyük bir telaşla kayıtlarını almaya başladılar Bunlar arasında üst düzeyde isimlerin olması dikkat çekiyor. Kısacası mantar gibi etrafa yayılan temizle temizle bitmek bilmeyen bir terör ötgütü ile başımız belada.

FETÖ terör örgütünün her geçen gün kötü yüzünü ve kötü yönlerini ve devletimize yaptıkları hainlikleri ortaya çıkıyor. Ama artık bitti,  Feto’cular korkulu günler yaşıyor.

Vatana kastedenler er geç cezasını çekecektir

Vatan hainleri, vatana kastedenler mutlaka idam edilmeli,  ancak suçlu ve suçsuzlar bütün titizlikle ayıklanmalıdır.

Türkiye cumhuriyeti devleti çok güçlü bir devlettir

ALLAH DEVLETİMİZİ VE MİLLETİMİZİ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN…

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
30May
16Mar
13Kas

Sevgi ve saygı

05Eyl

Nereye gidiyoruz böyle!

04Ağs