• Haberler
  • Ulus
  • Kaymakam Atik Gözyaşları İle Uğurlandı

Kaymakam Atik Gözyaşları İle Uğurlandı

Son yayınlanan Kaymakamlar kararnamesiyle ile Ezine Kaymakamlığına atanan Ulus Kaymakamı Ali Fuat Atik gözyaşları ile uğurlandı.

Tayini Çanakkale'nin Ezine ilçesine çıkan Ulus Kaymakamı Ali Fuat Atik için bir veda yemeği düzenlendi. Veda yemeğine Kaymakamı Ali Fuat Atik’in mesai arkadaşları, Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, daire amirleri, sivil toplum kuruşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kaymakam Ali Fuat atik yaptığı veda konuşmasında; “3 yıl görev yaptığım Ulus’ta çok samimi karşılandım. Ulus’tan ayrılmak zor, görev yeri neresi olursa olsun Ulus'un kendimde ve ailemde çok farklı yeri olacak. Görev yaptığım sürece desteklerini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.  Veda yemeğinde Kaymakam Ali Fuat Atik’e çeşitli hediyeler verildi.

Tüm Ulusluların sevgisini kazanan Kaymakam Atik için bugün düzenlenen uğurlama töreninde duygusal anlar yaşandı. Bartın Jandarma Komutanı Albay Alaattin Karsavuran, Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, Ulus Belediye Başkanı Hüseyin Ulus, Abdipaşa Belde Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, Kumluca Belde Belediye Başkanı Metin Çetin ve vatandaşlarla vedalaşan Ali Fuat Atik, helallik istedi. Vatandaşlarla tek tek vedalaşan Ali Fuat Atik gözyaşlarına hâkim olamadı. Oldukça üzgün olan Ulus Halkı Kaymakam Ali Fuat Atik’i gözyaşları arasında uğurladı.
Haber: Bartinolay.com/Arif Özdemir

Bakmadan Geçme